| lipa....... | ~Lex | 1 | 2011-08-30 11:55 |
| ERG koniec wzrostów | ~wuj | 1 | 2011-08-30 11:54 |
| Polecane spółki (30.08) | ~weda | 4 | 2011-08-30 11:37 |
| erg | ~hjhjhj | 1 | 2011-08-30 09:32 |
| erg | ~DZWONEK | 1 | 2011-08-30 09:10 |
| erg | ~ergowiec | 1 | 2011-08-30 08:53 |
| Raport raportem ale ciekawe co podadzą 31.08 - znowu przełozą ??? | ~Piotr | 6 | 2011-08-29 22:39 |
| Teraz albo nigdy | ~uj | 10 | 2011-08-29 21:44 |
| uuu to jakaś popierdółka a nie wzrosty | ~termix | 9 | 2011-08-29 21:34 |
| erg | ~akcjonariusz | 2 | 2011-08-29 20:54 |
| erg | ~romanowicz | 2 | 2011-08-29 19:35 |
| śwagier sprzeje swinie do skupu w piątek zobaczycie jaka bedzie | ~EGON | 24 | 2011-08-29 19:31 |
| erg | ~grabaż | 2 | 2011-08-29 15:01 |
| raport półroczny ? | ~idzipl | 6 | 2011-08-29 15:00 |
| ERG: wybicie | ~sytz | 3 | 2011-08-29 12:54 |
| erg | ~GRACZ | 4 | 2011-08-29 10:11 |
| erg | ~don wasyl | 4 | 2011-08-28 20:25 |
| ERG: przed szansą na wybicie | ~invest | 2 | 2011-08-27 11:04 |
| piekny raport z rana zapraszam na chemosa!!!!!odkujecie sie!!!!!!!!!! | ~hmm | 2 | 2011-08-26 11:42 |
| erg | ~matolek | 2 | 2011-08-26 09:32 |
| ERG: przed szansą na wybicie | ~derty35 | 4 | 2011-08-25 18:09 |
| erg | ~beniamin | 1 | 2011-08-25 16:58 |
| erg | ~KASJER | 3 | 2011-08-25 16:04 |
| erg | ~pikuś | 1 | 2011-08-25 16:04 |
| erg | ~WIEŚNIAK | 1 | 2011-08-25 15:43 |
| chyba już czas | ~antonio99 | 2 | 2011-08-25 15:36 |
| erg | ~wiesniak | 2 | 2011-08-25 10:38 |
| 2 zł do konca roku... | ~wrozka | 10 | 2011-08-25 08:02 |
| Kiedy ruszy ERG ??? | ~ja | 3 | 2011-08-24 11:05 |
| ERG | ~agent/wsi | 1 | 2011-08-24 10:16 |