Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DataWalk jest kolejnym potencjalnym beneficjentem boomu ~Boss 1 2023-03-13 18:58
DOBRA INWESTYCJA -DATAWALK ~ZIGI 9 2023-03-13 10:29
Dlaczego nadal tutaj jestem i zwiększyłem pakiet.... ~truth 1 2023-03-12 17:58
w końcu wszedłem sporym kapitałem w ta perłę IT! ~ADMIN 5 2023-03-12 15:56
Co dalej ~oo 15 2023-03-10 21:28
W koncu Pekla Ta Banka bez zyskow. ~Wkoncu 2 2023-03-10 17:10
Jak padnie 70 ..schodzi do 48 ~Imeil 15 2023-03-09 23:48
Swiss ratuj walor ~Imeil 1 2023-03-09 14:45
Zakupy dziś ~Rentier2 1 2023-03-09 07:21
Dziękuję bardzo za niskie ceny. ~truth 4 2023-03-08 22:38
wybiło z hukiem sprawcie droga otwarta do 46 ... ~ADMIN 2 2023-03-08 18:21
Kurczaki - pamiętam ten walor po 180 czy 220 zł technik-at 4 2023-03-08 12:45
Teoretycznie poziom do odbicia ~Luka 4 2023-03-08 12:39
Analiza techniczna: MOCNE SPRZEDAJ ! Link: ~Techniczny 2 2023-03-08 12:15
teksty do nikad ~swiss 6 2023-03-08 08:24
Ktoś coś ? ~akak 3 2023-03-07 17:45
Datawalk wypada z mWIG40 - tak jak prognozowałem ~tu 10 2023-03-06 02:45
Bańka spekulacyjna na datawalk!!!!! ~Alex 52 2023-03-03 18:26
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-03-03 00:53
Datawalk wkrótce odpali technika i ~Anna 6 2023-03-02 13:54
helix wiary ~swiss 1 2023-03-02 10:42
Palantir tnie koszty ~Spekulant 2 2023-03-01 15:24
2/3 za nami ~markos 7 2023-03-01 10:33
W drodze na Ukraine ~swiss 12 2023-02-25 11:17
Powrót do minimów? ~Wrocek 3 2023-02-24 23:22
odbicie na yellow boson ~jurek 1 2023-02-22 11:23
Przed nami Info jedziemy na 100 zł ~Gagi 2 2023-02-21 21:01
Ukraina ~Pacyfikator 2 2023-02-21 12:59
Kolejny trzeci już wyższy dołek. ~Magik 7 2023-02-21 10:45
Datawalk to spółka zombie ~Mimi 13 2023-02-20 23:31
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.