hej , teksciarze, produkujecie jakis bezsensowny belkot , ze niby cos tam kumacie.
nikt nic nie wie i to jest jedyne co w tej chwili o DW mozna powiedziec.
no moze z zachowania " notowan" ( 77.77, 78 itp cyrki w te i we w te) mozna jedynie wywnioskowac, ze jakos nie ma checi i sily na porzadna , budowlana zwale z odglosami i widokiem gruzu.
glaszcza sie zamiast sie kopac. jak na moj nos chcieli by cos uszczknac od gawiedzi a gawiedz juz splukana i wymieniaja sie pustym( bezznaczeniowym dla sytuacji spolki) papierem