| Kolejny trzeci już wyższy dołek. | ~Magik | 7 | 2023-02-21 10:45 |
| Datawalk to spółka zombie | ~Mimi | 13 | 2023-02-20 23:31 |
| Papierowa strata | ~swiss | 14 | 2023-02-20 20:31 |
| Certyfikat long | ~Fanpan | 4 | 2023-02-20 15:22 |
| ilustracja | ~swiss | 3 | 2023-02-17 15:33 |
| Jakbym ugryzl cytryne | ~swiss | 8 | 2023-02-17 14:20 |
| SPRZEDAŻ DATAWALK? czemu nie, podobno byli chętni | noubeque | 5 | 2023-02-16 20:59 |
| Wood & Company o DAT (link) | ~wCenach | 1 | 2023-02-16 15:08 |
| Dzień odpoczynku i dalej w doope ..... | ~akak | 1 | 2023-02-14 16:14 |
| Powoli klaruje się dno | ~hazard | 16 | 2023-02-14 04:23 |
| Dzis dzien pajaca | ~oookk | 4 | 2023-02-13 21:30 |
| Bill Gates mówi wprost: ChatGPT to wynalazek..... | ~kompan | 2 | 2023-02-13 21:26 |
| Czytamy .... | ~akak | 13 | 2023-02-13 20:34 |
| Lecimy na szczyty | ~Dorobkiewicz | 7 | 2023-02-13 13:14 |
| Datawalk na 80 | ~Fakty | 2 | 2023-02-10 10:54 |
| Dobrałem | ~mocnyinvest | 2 | 2023-02-10 09:43 |
| Zarząd kupuje | ~Lucas | 1 | 2023-02-09 11:41 |
| Chat GPT i wiatraki będą napędzać GPW | ~Seb | 2 | 2023-02-09 11:03 |
| Czy i kiedy DATAWALK wylatuje z mWigu40? | ~tu | 3 | 2023-02-08 21:44 |
| Piekna konsolidacja | ~markos | 5 | 2023-02-07 11:45 |
| Zarzad wie co robi! | ~kojak | 8 | 2023-02-03 17:12 |
| Nowe info | ~Marcelina | 2 | 2023-02-02 19:12 |
| Jutro znowu zieleń | ~10k | 1 | 2023-02-01 20:33 |
| Nowy kontrakt | ~Lucas | 2 | 2023-01-31 22:01 |
| No i mamy:) | ~Luka | 3 | 2023-01-31 18:19 |
| Analiza fundamentalna Data Walk | ~trader555 | 3 | 2023-01-31 09:18 |
| Elegancko | ~Kek | 1 | 2023-01-30 23:03 |
| na co wy tu liczycie? spółka od 10 lat na stracie i dodruki akcji | ~Zbig | 21 | 2023-01-30 21:38 |
| Kiedy chłopcy z DT, odpala drukarki...??? | ~De | 8 | 2023-01-29 19:53 |
| Kiedy rozmieniamy 100 zł ??? | ~StaryCygan | 16 | 2023-01-27 17:47 |