Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kolejny trzeci już wyższy dołek. ~Magik 7 2023-02-21 10:45
Datawalk to spółka zombie ~Mimi 13 2023-02-20 23:31
Papierowa strata ~swiss 14 2023-02-20 20:31
Certyfikat long ~Fanpan 4 2023-02-20 15:22
ilustracja ~swiss 3 2023-02-17 15:33
Jakbym ugryzl cytryne ~swiss 8 2023-02-17 14:20
SPRZEDAŻ DATAWALK? czemu nie, podobno byli chętni noubeque 5 2023-02-16 20:59
Wood & Company o DAT (link) ~wCenach 1 2023-02-16 15:08
Dzień odpoczynku i dalej w doope ..... ~akak 1 2023-02-14 16:14
Powoli klaruje się dno ~hazard 16 2023-02-14 04:23
Dzis dzien pajaca ~oookk 4 2023-02-13 21:30
Bill Gates mówi wprost: ChatGPT to wynalazek..... ~kompan 2 2023-02-13 21:26
Czytamy .... ~akak 13 2023-02-13 20:34
Lecimy na szczyty ~Dorobkiewicz 7 2023-02-13 13:14
Datawalk na 80 ~Fakty 2 2023-02-10 10:54
Dobrałem ~mocnyinvest 2 2023-02-10 09:43
Zarząd kupuje ~Lucas 1 2023-02-09 11:41
Chat GPT i wiatraki będą napędzać GPW ~Seb 2 2023-02-09 11:03
Czy i kiedy DATAWALK wylatuje z mWigu40? ~tu 3 2023-02-08 21:44
Piekna konsolidacja ~markos 5 2023-02-07 11:45
Zarzad wie co robi! ~kojak 8 2023-02-03 17:12
Nowe info ~Marcelina 2 2023-02-02 19:12
Jutro znowu zieleń ~10k 1 2023-02-01 20:33
Nowy kontrakt ~Lucas 2 2023-01-31 22:01
No i mamy:) ~Luka 3 2023-01-31 18:19
Analiza fundamentalna Data Walk ~trader555 3 2023-01-31 09:18
Elegancko ~Kek 1 2023-01-30 23:03
na co wy tu liczycie? spółka od 10 lat na stracie i dodruki akcji ~Zbig 21 2023-01-30 21:38
Kiedy chłopcy z DT, odpala drukarki...??? ~De 8 2023-01-29 19:53
Kiedy rozmieniamy 100 zł ??? ~StaryCygan 16 2023-01-27 17:47
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.