Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nowy CTO w USA już wybrany ~wujekdobrarada 6 2023-03-21 22:22
Ferrari zhakowany mimo ze Palantir sie chwalil umowa z nim ~swiss 3 2023-03-21 16:44
Dalej kupujecie tu filmy z kanału YouTube spółki? ~Alex 18 2023-03-20 21:41
Było COVID teraz będą naświetlać AI ~tu 26 2023-03-20 15:09
Ale urwał na koniec ~Ryniu 7 2023-03-19 07:40
DataWalk naświetli temat AI w swoim biznesie w połowie kwietnia ~cerro 2 2023-03-17 10:42
Panowie i Panie yntelygenci ~lolhacker 1 2023-03-17 09:06
Ciołek ~Fanpan 1 2023-03-17 06:57
Panowie i Panie róbta co za chwilę Amerykanie na zielono będą!!!!!! ~lolhacker 1 2023-03-16 14:45
Panowie i Panie róbta co, wszystkie wskaźniki zmieniaja sie na zielono!! ~lolhacker 1 2023-03-16 14:37
Panowie i Panie róbta co żeby spadało na łeb na szyję!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~lolhacker 1 2023-03-16 14:12
Geldowa yntelygencya ~swiss 8 2023-03-16 14:05
ktoś coś ~lolhacker 7 2023-03-15 17:14
65 wsparcie ~Fanpan 3 2023-03-14 22:02
BigTechy jak subprimy? ~DataW 1 2023-03-14 17:32
ktoś usilnie spycha poniżej 70 ~lolhacker 1 2023-03-14 15:44
Rusza PR - będzie pewnie emisja akcji ~tu 2 2023-03-14 13:01
Data walk najlepsza ochrona przed inflacją ~Mimi 20 2023-03-14 12:16
At ~akak 1 2023-03-14 12:13
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-03-14 11:39
test przejęcia całościowego u jednego z północnoamerykańskich klientów ~MAMY_TO 2 2023-03-14 11:27
ODJAZD, WSIADAĆ ~lolhacker 2 2023-03-14 10:00
SaaS/PaaS i chmura - biezącym celem strategiczny DW ~thomabravo 2 2023-03-14 09:47
Sztuczna inteligencja może wypchać portfele inwestorów CZYTAĆ!!! ~300_TO_MALO_ 3 2023-03-14 09:43
Grube ryby ~lolhacker 2 2023-03-14 08:17
Gwiazda poranna ~Rentier2 3 2023-03-14 07:07
No i polecialo ~De 3 2023-03-14 05:22
hehe lapanie losi ~swiss 14 2023-03-14 02:41
I dzida w górę o to chodzi ~Lecimynapysk 2 2023-03-13 21:46
Kiedy rozmieniamy 70 zł ??? ~StaryCygan 13 2023-03-13 19:29
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.