| idzie info!!!!!!!!! | ~termo | 8 | 2020-04-17 14:42 |
| jak by miało być info to by... | uczen36 | 2 | 2020-04-17 14:32 |
| Nadchodzi czas T2P | ~Myślący | 12 | 2020-04-17 08:17 |
| 86 % w kilka dni.... | ~aaa | 6 | 2020-04-16 14:29 |
| To kiedy te umowy? | ~Zadowolony | 16 | 2020-04-16 12:53 |
| Ale syf!!! | ~Baltazar_Gąbka | 2 | 2020-04-15 12:57 |
| Kompetencja | ~src | 13 | 2020-04-13 11:58 |
| Sypania ciąg dalszy | ~src | 19 | 2020-04-09 12:37 |
| Wykres | ~Adam | 1 | 2020-04-08 07:28 |
| Przewodnik dla naiwnych | ~Niejakikevin | 1 | 2020-04-07 10:58 |
| T2P wbrew trendom - jak zwykle. | ~Niejakikevin | 1 | 2020-04-07 09:57 |
| Dzisiaj piątek, będzie info. | ~Maturzysta | 12 | 2020-04-05 17:17 |
| B R A W O !!!!! | ~KEPUD321 | 4 | 2020-04-05 13:55 |
| macie okazje wyjsc zaraz anuluje batona 60tys dokladnie o 13.30 zniknie | ~Inwestor | 6 | 2020-04-03 14:55 |
| HARIBO | ~src | 4 | 2020-04-03 11:59 |
| to by było na tyle.... | ~aaa | 2 | 2020-04-03 10:44 |
| Niedługo nowe umowy - KABARET ZA DARMO :) | ~Adam | 7 | 2020-04-03 10:01 |
| Pamietacie ? | ~Adam | 8 | 2020-04-03 08:35 |
| Oczywiście że jestem , info wkrótce | ~Termo | 13 | 2020-04-03 07:56 |
| Do inwestora | ~MK | 10 | 2020-04-03 07:40 |
| Jutro piątek, będzie info | ~ArtDeco | 4 | 2020-04-03 01:01 |
| Zaczęły się zrzuty. | ~Niejakikevin | 13 | 2020-04-02 14:27 |
| coś się zaczyna? | verasco | 12 | 2020-04-02 12:32 |
| Ile ? | ~Adam | 11 | 2020-04-02 09:18 |
| Inwestor!Gdzie to info na 10 mln??? | ~Kevinsamwdomu | 52 | 2020-04-02 07:55 |
| 35 grono ma średnia wyjścia a Twoja inwestoruniuniu mój kochany? | ~ja | 8 | 2020-04-01 18:59 |
| 20 gr. | verasco | 3 | 2020-04-01 16:45 |
| Toż to szok..Czyżby kolejna umowa na miliony?? | ~Stefan | 15 | 2020-04-01 11:35 |
| Przemyślenia pompy | uczen36 | 2 | 2020-04-01 10:10 |
| Ale kanał | ~Adam | 2 | 2020-04-01 10:02 |