Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I jak tam pompa, investor? ~Niejakikevin 8 2020-04-01 09:09
Uczcie się dzieci, uczcie ~Adam 6 2020-03-31 14:16
Po mojemu ~Taaa 8 2020-03-31 10:35
Zaraz atak. ~Fach 2 2020-03-30 15:16
Konie wzrostów prezes zasypal nas akcjami ~Mistrz 7 2020-03-30 13:23
inwestowanie jest proste wedlug niego od dzis pompka dalej tez tak mysle ~Inwestor 7 2020-03-30 10:45
Czarna lista ~Adam 11 2020-03-29 19:22
Gdzie jest Bolek??? ~Niejakikevin 4 2020-03-28 08:25
ale wyzbierane akcje :) ~aaa 10 2020-03-28 07:07
Inwestor ~src 11 2020-03-27 17:17
Dzisiaj piątek - będzie info!!! ~Naiwny 7 2020-03-27 15:35
Podpisanie umowy z Dordtech Circular Energy Solutions B.V. (DECS). ~Inwestor 2 2020-03-27 14:48
co tutaj sie staneło???????? ~t2t 8 2020-03-27 14:41
Tak wygląda rozsądny inwestor T2P ~Adam 4 2020-03-27 14:35
ale wystrał jest współpraca do ile dojdzie uczen36 1 2020-03-27 14:33
Aniu jesteś tu jeszcze? ~aaa 7 2020-03-26 22:41
Mobilne spalarnie śmieci ~Niejakikevin 6 2020-03-26 14:47
Są spółki które powstają tyko dlatego aby ... ~males 2 2020-03-26 12:11
może zbiorowy pozew przeciwko brouverowi? ~kolo 7 2020-03-25 15:36
Brawo prezes!!! ~Niejakikevin 4 2020-03-23 17:19
Inwestor, dobrałes pakiecik? ~Niejakikevin 9 2020-03-23 16:03
Kiedy prezes zwinie interes? ~Zdezorientowany 1 2020-03-23 09:51
Inwestor, kiedy te umowy? ~Niejakikevin 9 2020-03-23 09:37
Wyprzedaży ciąg dalszy ~Adam 29 2020-03-20 18:47
Rozmyślania w czasach zarazy ~Naiwny 8 2020-03-20 09:42
Do tzw "inwestora" ~Adam 4 2020-03-20 09:40
T2P w czasach zarazy ~Niejakikevin 4 2020-03-19 08:47
FIU FIUUU ~Adam 1 2020-03-18 09:34
PGNiG ~Avx 9 2020-03-17 18:17
T2P - bezpieczna przystań??? ~Zdziwiony 6 2020-03-16 17:32
[x]
COREY -5,96% 0,30 2026-06-25 11:21:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.