znów pytasz o SOFTBLUE? ja tam na kursei widze plus a tu? poza tym siedze ponad 2 lata na SBE i średnią mam dokłądnie 0.2909 pln więc siedze na plusie i czekam na owoce tych umów. poczytaj i porównaj z gniotem t2p. wejdz w ostatnie raporty i zobacz kto ma jakie przychody i ile kasy na koncie a poźniej próbuj sie śmiać bo swoimi tekstami nie dość że sie ośmieszasz to zupełnie kompromitujesz. Rozumiem że uwiera Ci tu hak wbity przez prezesa t2p ale jak chcesz bronić spółki to rób to merytorycznie albo wcale.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBLUE-S-A-podpisanie-umowy-o-dofinansowanie-projektu-Centrum-Badawczo-Rozwojowe-optymalizacji-zarzadzania-zasobami-wodnymi-i-energetycznymi-7850512.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBLUE-S-A-Podpisanie-umowy-o-dofinansowanie-na-opracowanie-innowacyjnej-platformy-konsumenckiej-7839290.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBLUE-S-A-Otrzymanie-pisma-z-Urzedu-Marszalkowskiego-Wojewodztwa-Kujawsko-Pomorskiego-o-przyznaniu-dofinansowania-7803681.html