Pompa jest w zależności od modelu. Nie wiem czy wiecie ale pompa powierzchnia na aby zadziałała musi mieć odpowiednią konstrukcję musi strwożyć a później jak już zassa wodę poda odpowiednie ciśnienie jakie nas interesuje w zalewności od właściwości pompy. W tym przypadku pompa zassała i podała ciśnienie na węże ale między czasie powstała nieszczelność i pompa zamiast podawać wodę ciśnienie zmalało a później była cofka. W tym przypadku jest dokładnie z t2p. Dopóki nie uszczelnią wszystkiego nie ma szans na mocne ciśnienie w wężach.