linknie będzie nowych umów bo nikt nic nie finansuje i bez sensem jest podpisywać jakiekolwiek umowy.
po pandemii co będzie to macie artykuł - niech jeszcze zawiesza płacenie za emisję CO2, to co postuluje narz rząd to tu cały projekt można do szuflady włożyć na całe dziesięciolecia...
po co tu siedzieć jak można na medycznych teraz kosić kase...
żeby nie było że naganiam - nie podaję żadnego przykładu spółki do inwestowania.