Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A stal ~Pantharei 2 2023-03-10 09:35
Trader 21 uważa Cognor za świetną firmę. ~Przypomnienie 10 2023-03-09 22:13
Hossa na akcjach deweloperów- mija kryzys? ~Moimzdaniem 1 2023-03-09 19:23
czy ktoś to rozumie? z dnia 23.11.22 ~momo 12 2023-03-09 18:55
Fajnie wykorzystana negatywna ESPI pod korekte - myslą ~zaja 6 2023-03-09 14:32
POLSKIE FIRMY ZAROBIĄ KROCIE NA ODBUDOWIE UKRAINY ~Marys 1 2023-03-09 14:11
Teraz zdrowa korekta do 6 zł, a później dzida na 30 zł.Obserwować !!! ~Obiektywnie 4 2023-03-09 13:31
Reakcja po ESPI była do przewidzenia. Teraz żałują... ~Ja 1 2023-03-09 13:26
Zostaniecie bez akcji ~Kolber 4 2023-03-09 12:37
Transpolonia do kompletu.. ~Anime 1 2023-03-09 12:19
maszyna ruszyła ~zaja 1 2023-03-09 12:18
Motto na dzisiaj dla nerwowych ~Pantharei 1 2023-03-09 12:17
Dziękuję państwu. Kolego zrobione ~kjertlo 5 2023-03-09 11:46
6.8 bronic jak konstytucji !! ~Pytontrader 1 2023-03-09 10:57
Ale że tak się to spie.doli dzisiaj to nie przypuszczałem ~cba 5 2023-03-09 10:52
Zamek zielony i to duzo ~zaja 4 2023-03-09 10:00
100 milionów ~Pedr0 3 2023-03-09 09:57
I WSZYSTO W TEMACIE. BEDZIE GRUBA INWESTYCJA. ~ja 7 2023-03-09 09:48
Cognor i Synektik to moje najlepsze spółki ~Rafcio 8 2023-03-09 09:40
BOWIM ~Maciej 1 2023-03-09 09:29
Kolejne inwestycje w zbrojeniowke octopus66 1 2023-03-09 09:21
Dywidenda ~Ochucki 3 2023-03-09 09:13
Polecam jutro przesiadkę na Bowim ~Kosik 2 2023-03-09 08:45
Jutro od rana spadki !! ~Muzykant 7 2023-03-09 08:34
emisja ~paczta 17 2023-03-09 06:57
Dzisiaj kolejne wzrosty ~Kolber 1 2023-03-09 04:52
Mirbud staje się 2ga spółką budowlaną w pl, wyniki, perspektywa ~Mirbud 2 2023-03-08 23:04
Nie rozumiem ~Pantharei 2 2023-03-08 22:54
W JAKIM CELU TE OBLIGACJE.COS SIE SZYKUJE SUPER GRUBEGO. ~ja 7 2023-03-08 22:26
OBLIGACJE MÓWIĄ SPIE... TAM GDZIE PIEPSZ !! sbbililu 2 2023-03-08 22:23
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.