Za długo były wzrosty, jesteśmy w tej chwili na szczycie wykresu , do tego dzisiejszy komunikat , o którym było wiadomo ale jednak spowoduje nerwowe ruchy inwestorów . Dlatego jutro będzie mocny spadek , być może nawet o złotówkę, ja sprzedaje z samego rana i wrócę po korekcie . Ktoś ma inne zdanie ?