Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wraca podatek od nadzwyczajnych zysków ~Tava 5 2023-03-13 23:37
Przesiadka na BOWIM ~Kos 2 2023-03-13 21:28
POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU W TLE !! ~Muzykant 2 2023-03-13 21:25
ALE PIEKNIE BLOKUJE na 8.20. ~ja 2 2023-03-13 16:55
NAPRZOD GWARDIO-DO BOJU.NASTEPNY POZIOM 10 ZŁ. ~ja 1 2023-03-13 16:46
DAWAC DO GÓRY.CIENIASY POPŁYNEŁY! ~ja 1 2023-03-13 16:41
jak szybko spada tak i szybko odrobi kurs ~Bkmed 3 2023-03-13 16:21
spadki ~2008 1 2023-03-13 14:40
Zmiana kodu, 7 z przodu , z kronikarskiego obowiązku ~Grzesiek 1 2023-03-13 14:05
Cognor Holding SA – analiza po wynikach 2022 roku portalanalizpl 2 2023-03-13 13:26
Widzicie jak to działa ~joe 5 2023-03-13 12:02
Wszystkim którzy kupili poniżej 8 zł polecam sprzedaj. ~Poradnik 1 2023-03-13 11:01
TROCHE PANIKI JEST... ~ja 1 2023-03-13 10:18
DOBRA-DOKUPIONE.DOSYC TEGO -TERAZ JAZDA DO GORY!!! ~ja 1 2023-03-13 09:38
NIESTETY WSZYSTKO LECI I MY TEZ PEWNIE TROSZKE SPADNIEMY. ~ja 2 2023-03-13 09:31
JEDYNA DOBRA SPÓŁKA BEZ ZAWIROWAŃ NA TRUDNE CZASY ~ja 4 2023-03-13 08:53
Dz.U.2022.1467 t.j. Art.402 ~Ochucki 6 2023-03-13 08:40
8,70 ZŁ I SPRZEDAM. ~Prezes 8 2023-03-13 07:28
www.wnp.pl ~Ochucki 5 2023-03-11 23:14
Borsuki dla Korei Płd. ~joe 1 2023-03-10 21:01
GRUBY DO BUDY I SZCZEKAC! RAJD NA 15 ROZPOCZETY! ~ja 5 2023-03-10 17:46
JUZ ZACZYNA SIE RAJD.ZA CHWILE ZIELONO!!! ~ja 1 2023-03-10 13:21
PRZED ZAMKNIECIEM BEDZIE SZAŁ ZAKUPÓW. ~ja 1 2023-03-10 11:49
DZIEKUJE ZA MOZLIWOSC TANIEGO ZAKUPU. UHAHAHA-DZIECIOŁY!!! ~ja 3 2023-03-10 11:49
na cog zaliczyłem wtope życia, m4 w piach ~GRUBY 4 2023-03-10 11:45
Jak się można zapisać na zakup obligacji ? ~Ciekawy 2 2023-03-10 10:42
Jeszcze ciut niżej poproszę ~joe 6 2023-03-10 10:39
PREZES KUPOWAL BLISKO 8 ZŁ A DZIECIOŁY SPRZEDAJĄ ~ja 8 2023-03-10 10:14
PO STRONIE KUPNA 2 AKCJE !!! ~GRUBY 1 2023-03-10 10:09
JUTRO DALSZE SPADKI!! ~GRUBY 11 2023-03-10 09:58
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.