czytam na forum o kilku kółkach w ciagu paru sesji, o dzieleniu każdego rosomaka na poszczególne huty, odliczaniu godzin do ujawnienia się fundów itd... czyli większość daytraderów. A teraz rozpacz bo prezes za rok (najwcześniej plus poślizg na wzmiankę w krs) obejmie 20 mln akcji. Jak szybko sprinter może zostać dlugodystansowcem?