Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
OBLIGACJE MÓWIĄ SPIE... TAM GDZIE PIEPSZ !! sbbililu 2 2023-03-08 22:23
Do ilu jutro spadnie, bo na pewno spadnie ~Leszek 7 2023-03-08 22:10
Chyba będzie dużo wisielców ~Sparks 1 2023-03-08 22:01
Cos sie szykuje ciekawego ~Kolber 2 2023-03-08 21:47
Dywidenda podbije cene octopus66 1 2023-03-08 21:42
Zaczyna sie atak troli spadkowych octopus66 1 2023-03-08 21:37
Scenariusz na jutro ~joe 5 2023-03-08 21:35
NASTEPNE UDERZENIE ZA CHWILE NA 9,40 ~ja 6 2023-03-08 20:18
nowa spolka od stali..to ? ~cognorek 4 2023-03-08 19:30
JAK TO SUPER GDY NAIWNI KUPUJĄ NA MAXYMALNYCH KURSACH PRZED ~laki 4 2023-03-08 19:16
COGNOR ~Ochucki 4 2023-03-08 19:14
Rośnie popyt na ~Ochucki 3 2023-03-08 19:07
espi dziś, jutro .... ~tom 1 2023-03-08 19:06
113 mln extra zysk netto w IQ 2023 ~Ochucki 17 2023-03-08 19:05
Dywidenda w lipcu ~Krach 9 2023-03-08 18:52
Tu bedzie eldorado na kilka lat ~Kolber 3 2023-03-08 18:42
Dywidenda zostanie wypłacona najpóźniej maj ~Luxemburg 9 2023-03-08 18:10
Czy Mirbud wystrzeli jak Cognor po publikacji rekordowych wyników? ~MirbudACognor 3 2023-03-08 15:52
Greenx pnie się w górę ~Greenx 1 2023-03-08 14:04
Przesiadka wpisujcie propozycje ~toya 1 2023-03-08 12:56
Podatek od zyskow ~Mewa 3 2023-03-08 10:46
dokąd zmierza cognor ~edek 2 2023-03-08 10:42
30 MAŁO ~Marys 1 2023-03-08 10:16
O której prezes w pulsie biznesu. ~hutnik 1 2023-03-08 10:15
Czy będą akwizycje? ~Marek 2 2023-03-08 09:30
Termin ~Ochucki 1 2023-03-08 09:13
CIEKAW JESTEM CZY DZISIAJ BEDZIE INFO OD PREZESA ~ja 1 2023-03-08 09:02
SPOKOJNIE-DZISIAJ MIJAMY 9 ~ja 1 2023-03-08 08:17
Obroty obroty obroty kamil_rozludzki_egielda 3 2023-03-08 07:56
ATOM ~toya 4 2023-03-08 07:31
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.