Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
CHŁOPAKI,JAK SIE CZUJECIE??? JEDZIEMY!!! ~ja 4 2023-04-05 20:58
Papier jest całkowicie odleszczony ~joe 5 2023-04-05 15:25
spekuła rządzi ~momo 1 2023-04-05 14:56
PREZES COGNOR NA SPOTKANIU Z DELEGACJĄ Z UKRAINY ~XXL 3 2023-04-05 14:54
Niestety. ~Zawiadowca 10 2023-04-05 13:16
Podtrzymujcie sobie co chcecie ale taniej ... ~CNC 1 2023-04-05 13:08
To nie są leszcze... ~cba 2 2023-04-05 13:05
Pomału korekta dobiega końca technik-at 8 2023-04-05 13:03
PODBITKI PREZIA JUZ NIE DZIAŁAJA ~zz 8 2023-04-05 12:58
Teraz już wiecie... ~joe 2 2023-04-05 12:57
Umowa z dwiema firmami ~Kolber 2 2023-04-05 12:56
XXL, Ty gruby borciuchu, za wolno biegasz, żeby kurs dogonić : ) ~Arc 7 2023-04-05 12:48
Prezes łodpolił laptoka ~cba 3 2023-04-05 12:39
To nie są kółkowicze rybacop 6 2023-04-05 12:05
6 czarna świeca ~jord 4 2023-04-05 11:14
ciągle ten sam numer ~momo 2 2023-04-05 10:47
UWAGA! KURS JEST STEROWANY - SPEKULE PROGRAM SIĘ ZACIĄŁ!! ~XXL 2 2023-04-05 10:46
COGNOR TO NAJWIĘKSZY ŚMIEĆ NA GPW!! ~XXL 5 2023-04-05 10:46
Normalnie trzęsiecie rynkiem strach się bać . ~CNC 1 2023-04-05 10:37
uśredniłem za 10 - cały portfle Cognor ~zaja 1 2023-04-05 10:11
Będzie dobrze !!! ~Muzykant 1 2023-04-05 09:52
UWAGA NA NAGANIACZY WZROSTOWYCH!! ~XXL 3 2023-04-05 09:48
9,80 obronione !!! ~Ważny 4 2023-04-05 09:37
Pojedziemy na 9.00 i stamtąd wybicie ~Jędrzej 8 2023-04-05 09:25
CZESC CHŁOPAKI! JAK SAMPOCZUCIE??? NAWET NIE WIECIE,CO SIE SWIECI! ~ja 12 2023-04-04 22:29
Ja dpkupie za dywidendę i trzyma dalej. ~Cnc 2 2023-04-04 20:23
PS zbiera ~Antonio 7 2023-04-04 17:13
No i przyszła pora na koniec g ó w.nora,bahaha ~xxx 1 2023-04-04 16:43
Ciekawa sprawa... ~Szu 6 2023-04-04 14:17
Cognor techniczne ~Przypomnienie 9 2023-04-04 13:06
[x]
COGNOR -2,95% 5,92 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.