Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ciekawa sprawa... ~Szu 6 2023-04-04 14:17
Cognor techniczne ~Przypomnienie 9 2023-04-04 13:06
cudów nie ma, wartość księgowa akcji to 6,7 zł a potem ~MC60 2 2023-04-04 11:52
Ci co kupili po 4zł i po 6 zł upychają teraz po 9 zł. ~Zawiadowca 4 2023-04-04 11:14
Trzeba wytrzymać presję ~Muzykant 14 2023-04-04 10:19
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2023-04-04 09:57
UWAGA NA ja OD 11ZŁ NAGANIA NA KUPNO ~XXL 4 2023-04-03 22:38
Taki cud i miód. ~Poradnik 7 2023-04-03 22:37
Wzrosty tylko w czasie zakupów prezesa ~stalowy 2 2023-04-03 22:35
DAWAĆ SYFA NA DOLNE WIDŁY!!! ~PKC 2 2023-04-03 22:35
Czy stal na Rosomaki jest z Cognora? ~hutnik 17 2023-04-03 21:44
NA MARGINESIE-OKAZAŁO SIE,ZE... ~ja 3 2023-04-03 21:23
zbliża się 14. winstrol 7 2023-04-03 21:21
NO I CO MISTRZOWIE... POWOLI SIE WYJAŚNIA.CZEKAMY NA INFO. ~ja 24 2023-04-03 17:14
KONIEC ZABAWY-DZISIAJ CO NAJMNIEJ +10% ~ja 8 2023-04-03 16:30
Pytanie kurguwarga 1 2023-04-03 10:11
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-04-02 23:24
Zysk w I kwartale ~Przypomnienie 4 2023-04-02 22:07
Czy prezes ma jeszcze jakies zaskorniaki? ~octopus66 3 2023-04-02 14:34
W zeszłym roku szczyt ceny był 25 marca i obrót 800 000 akcji. ~Zawiadowca 2 2023-04-01 12:27
Prezes kupuje po 10,90 ~Przypomnienie 19 2023-04-01 11:17
Miałem sprzedać po 9 zł sprzedałem po 11 zł. ~Poradnik 14 2023-03-31 20:45
Dobrze to wygląda... ~Szu 10 2023-03-31 20:34
SPOKOJNIE!!! CZEKAMY NA INFO!!! ~ja 1 2023-03-31 15:03
14.30 ~cnc 1 2023-03-31 14:29
Wydaje się, że tu brakuje akcji do handlu na tym poziomie ~d_o 3 2023-03-31 14:02
Brak chętnych do sprzedaży - kurs musi wrócić powyżej 11zł!! ~Robert 1 2023-03-31 12:20
SPRZEDAM 10K akcji po 12 PLN! ~Cognor 6 2023-03-31 12:11
LUBAWA MEGA POMPA!!! KONTRAKT Z WOJSKA!!! ~XXL 1 2023-03-31 10:39
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-03-31 10:12
[x]
COGNOR 0,42% 5,95 2026-06-23 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.