|
Wytrzepali się i poszli na Izostali - można rosnąć, gdy już wywalili ; )
|
~Arc
|
1
|
2023-04-12 14:19
|
|
NA IZOSTAL MEGA POMPA!!
|
~Xxl
|
14
|
2023-04-12 11:40
|
|
Jeśli chcecie więcej akcji...
|
~joe
|
5
|
2023-04-11 20:08
|
|
do nieba nie urosnie , czas na alokacje
|
~Trader
|
1
|
2023-04-11 16:16
|
|
Hurra,jazda w górę ma maksa kupujemy.
|
~Zawiadowca
|
1
|
2023-04-11 10:12
|
|
UKRAIŃCY ZACHWYCENI POLSKIM UZBROIENIEM
|
~Marys
|
2
|
2023-04-11 10:06
|
|
Ile jest wart Cognor ?
|
~octopus66
|
2
|
2023-04-11 09:49
|
|
NO TO OD JUTRA DO ROBOTY!
|
~ja
|
2
|
2023-04-11 08:23
|
|
Cisza przed burza
|
~octopus66
|
1
|
2023-04-10 22:07
|
|
Polskie stocznie potrzebuja mnostwo stali
|
~Krzysztof
|
5
|
2023-04-10 21:27
|
|
NA UKRAINĘ JEDNAK 200 ROSOMAKÓW
|
~Marys
|
3
|
2023-04-10 10:10
|
|
O BOZE!!! RZECZYWISCIE NIEKTORZY TO "MISTRZOWIE"... INACZEJ!
|
~ja
|
3
|
2023-04-08 20:26
|
|
Kabaret
|
~Zaja
|
2
|
2023-04-08 16:10
|
|
MISTRZOWIE JUŻ WIEDZĄ O KAPITALE REZERWOWYM
|
~Marys
|
10
|
2023-04-08 13:03
|
|
Kapitał rezerwowy
|
~Muzykant
|
1
|
2023-04-08 11:07
|
|
COGNOR JUZ UTWORZYŁ KAPITAŁ REZERWOWY
|
~Marys
|
1
|
2023-04-07 22:35
|
|
NIKT Z WAS MISTRZOWIE NAWET NIE POPATRZYŁ O CZYM MÓWI UCHWAŁA...
|
~ja
|
4
|
2023-04-07 19:02
|
|
Ja Cognor trzymam min 5 lat i tyle
|
~CNC
|
2
|
2023-04-07 11:49
|
|
Falszywe wybicie
|
~octopus66
|
2
|
2023-04-07 07:24
|
|
SPOKOJNYCH,RADOSNYCH ŚWIAT I ...CIEKAWYCH PRZEMYŚLE Ń
|
~ja
|
1
|
2023-04-06 22:16
|
|
Trzeba umiec czytac miedzy wierszami
|
~octopus66
|
10
|
2023-04-06 22:01
|
|
Czysta teoria-dywidenda.
|
~Zawiadowca
|
2
|
2023-04-06 16:26
|
|
UWAGA NA FAUSZYWE WYBICIE
|
~XXL
|
7
|
2023-04-06 15:38
|
|
cały rynek czeka na impuls
|
~momo
|
1
|
2023-04-06 13:36
|
|
Kupujemy akcje na świeta ?
|
~Zawiadowca
|
3
|
2023-04-06 13:19
|
|
Zamiast taniego zboża z Ukrainy ..
|
~stalowy
|
10
|
2023-04-06 11:30
|
|
UWAGA NA POWRÓT SPADKÓW I MIZERNE OBROTY
|
~XXL
|
2
|
2023-04-06 10:41
|
|
bolo ip [188.147.23.*] vel xxl
|
~xxxl
|
2
|
2023-04-06 10:17
|
|
ROSOMAKI
|
~joe
|
6
|
2023-04-05 23:36
|
|
Spadek do 12 zł
|
~Cnc
|
3
|
2023-04-05 22:32
|