Uważam że troszkę się pozmieniało na forum wiec napiszę coś o dwóch osobnikach jacy niedawno się pojawili... Pierwszy to "ja" który uaktywnił się przy dużych wzrostach i nagania na zakupy, udając pożytecznego głup.a co kilka dni wrzuca teksty typu " dziś lecimy +10% i inne bezsensowne posty o żadnej merytorycznej treści. Drugie indywiduum to niejaki XXL siedzi cicho przy wzrostach, na sesjach z korektą martwiąc się o nasze pieniądze wrzeszczy jaka ta nasza spółka podła i syf, oczywiście wieszczy że teraz tylko będzie spadać. Podejrzewam że oboje wyleźli z jednej nory i najlepiej dla nas wszystkich byłoby ich ignorować. Zdarzało mi się czasem im odpisywać ale to nie ma sensu... i pomyśleć że przed wzrostami to było całkiem przyjemne miejsce do merytorycznej wymiany zdań.