Nowa stalownia ma powstac w Rudzie Slaskiej kosztem 5 miliardow zl do roku 2027. Znajac PIS to drugie tyle rozkradna a termin bedzie z 2 letnim opoznieniem .Cognor juz dziala i to bardzo efektywnie .Tak na marginesie jezeli nowa huta ma kosztowac 5 miliardow to ile jest wart konsorcjum Cognor ? Pomyslcie i wyvciagnijcie wnioski bo ktos ciagle tanio oddaje akcje .