Nie wiem ile akcji kupił i kupi w 2023 prezes. Kiedy zamieni obligacje na akcje (50 mln po 2 zł). Czy zrobi taki sam numer za rok, a wtedy skupi resztę akcji bo może przekroczy próg 95% i wycofa spółkę z GPW. Resztki może kupić po 1-2 zł jak będzie chciał. Nie zachęcam do wychodzenia bo spółka jest dobra i ma dobre perspektywy. Dalszy los akcjonariuszy w głowie prezesa.