Hej Jaro,
nie było mnie tydz a widzę, że już chyba pod kreską jesteś?
z tego co czytam to zdaje się, że właściciele cognora nieźle przejechali się po drobnych akcjonariuszach choć wcale nie jest pewne, że tak się skończy ta cała zabawa:)
kumpel mówił, że będzie 2,6... i jest:)
osobiście zastanawiam się czy przypadkiem cognor najpierw nie będzie szorował dupą po betonie na minimach tegorocznych lub historycznych, a potem pokarze swoją moc:), jak będą ku temu przesłanki to sam z chęcią wrzucę tu trochę kasy:)
tymczasem wracam na swoje papiery
pozdrawiam akcjonariat cognora!