|
UMOWA >>> ODPAŁ na PN
|
~stal
|
17
|
2010-12-09 08:18
|
|
Nie brać z prawej strony !!!!
|
~złoty strzał
|
7
|
2010-12-08 20:52
|
|
grubas od kilku dni obniża i skupuje po niższych poziomach.idiota sprzed
|
~mariusz2010
|
9
|
2010-12-08 14:16
|
|
Mała korekta w górę w trendzie spadkowym?
|
~mimil
|
1
|
2010-12-08 10:43
|
|
ZNÓW ZEBRALI NA DOŁKU I ... PODALI INFO
|
~złoty strzał
|
4
|
2010-12-08 09:17
|
|
Będzie emisja?
|
~Klops
|
11
|
2010-12-08 00:03
|
|
UMOWA!!!!
|
~stal
|
3
|
2010-12-07 21:16
|
|
Kto tak KURS TRZYMA ?
|
~złoty strzał
|
22
|
2010-12-07 16:45
|
|
Czy idziemy na dno?
|
~"inwestor"
|
8
|
2010-12-07 15:33
|
|
bankructwo ????????????????
|
~trjn
|
1
|
2010-12-07 15:06
|
|
mali czekali a jak się doczekali to się .....
|
~stalowy
|
4
|
2010-12-07 14:21
|
|
Będzie się działo !!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~złoty strzał
|
30
|
2010-12-07 12:54
|
|
I CO TERAZ POWIESZ MĄDRY-kumpelu EU ?
|
~złoty strzał
|
27
|
2010-12-07 12:44
|
|
SAMI ZDOŁOWALI WIEC SAMI MUSZA PODNIEŚ COGNORA
|
~zbycho
|
15
|
2010-12-07 12:44
|
|
ZBYCHO, gdzie ten szał zakupów ?????
|
~złoty strzał
|
2
|
2010-12-06 10:28
|
|
ten kto niema szczeka i zaluje super propozycja za kilka dni 5zł
|
~mariusz2010
|
1
|
2010-12-06 10:04
|
|
chyba im się śpieszy
|
~Marek
|
2
|
2010-12-06 09:57
|
|
No to Cognor zostanie z długami, majątkiem przynoszącym straty a
|
~Krasnal
|
11
|
2010-12-06 09:43
|
|
na cognorze bez zmian
|
~medal
|
4
|
2010-12-06 09:37
|
|
Ci co ostatni sprzedawali to głupcy- w Poniedziałek szał zakupów -k
|
~zbycho
|
16
|
2010-12-06 00:57
|
|
oferta 730 000 000 pln
|
~Oferta
|
2
|
2010-12-05 21:18
|
|
Cognor - ważne
|
~ 1
|
4
|
2010-12-05 20:29
|
|
Kto będzie głosował?
|
cognor
|
12
|
2010-12-05 18:05
|
|
Może to przyszła inwestycja
|
~łodziak
|
11
|
2010-12-05 16:10
|
|
Na świętego Melchiora, cognor wkładać do wora :)(:
|
~Michał A.
|
1
|
2010-12-05 15:48
|
|
po30
|
~dd
|
2
|
2010-12-05 15:32
|
|
Czy mogą zrobić wezwanie na Cognora po 5,00pln?
|
benny_bannassi
|
2
|
2010-12-05 15:27
|
|
Papier lubi ciszę, a więc sza .
|
~złoty strzał
|
1
|
2010-12-05 13:47
|
|
przykro mi że szczekac będą ci co sprzedali .to jest dobra tranzakcja
|
~mariusz2010
|
1
|
2010-12-04 17:03
|
|
no i na rescie w poniedziałek wystrzał w góre .ci co sprzedali niech zał
|
~mariusz2010
|
1
|
2010-12-04 16:55
|