Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
UMOWA >>> ODPAŁ na PN ~stal 17 2010-12-09 08:18
Nie brać z prawej strony !!!! ~złoty strzał 7 2010-12-08 20:52
grubas od kilku dni obniża i skupuje po niższych poziomach.idiota sprzed ~mariusz2010 9 2010-12-08 14:16
Mała korekta w górę w trendzie spadkowym? ~mimil 1 2010-12-08 10:43
ZNÓW ZEBRALI NA DOŁKU I ... PODALI INFO ~złoty strzał 4 2010-12-08 09:17
Będzie emisja? ~Klops 11 2010-12-08 00:03
UMOWA!!!! ~stal 3 2010-12-07 21:16
Kto tak KURS TRZYMA ? ~złoty strzał 22 2010-12-07 16:45
Czy idziemy na dno? ~"inwestor" 8 2010-12-07 15:33
bankructwo ???????????????? ~trjn 1 2010-12-07 15:06
mali czekali a jak się doczekali to się ..... ~stalowy 4 2010-12-07 14:21
Będzie się działo !!!!!!!!!!!!!!!!! ~złoty strzał 30 2010-12-07 12:54
I CO TERAZ POWIESZ MĄDRY-kumpelu EU ? ~złoty strzał 27 2010-12-07 12:44
SAMI ZDOŁOWALI WIEC SAMI MUSZA PODNIEŚ COGNORA ~zbycho 15 2010-12-07 12:44
ZBYCHO, gdzie ten szał zakupów ????? ~złoty strzał 2 2010-12-06 10:28
ten kto niema szczeka i zaluje super propozycja za kilka dni 5zł ~mariusz2010 1 2010-12-06 10:04
chyba im się śpieszy ~Marek 2 2010-12-06 09:57
No to Cognor zostanie z długami, majątkiem przynoszącym straty a ~Krasnal 11 2010-12-06 09:43
na cognorze bez zmian ~medal 4 2010-12-06 09:37
Ci co ostatni sprzedawali to głupcy- w Poniedziałek szał zakupów -k ~zbycho 16 2010-12-06 00:57
oferta 730 000 000 pln ~Oferta 2 2010-12-05 21:18
Cognor - ważne ~ 1 4 2010-12-05 20:29
Kto będzie głosował? cognor 12 2010-12-05 18:05
Może to przyszła inwestycja ~łodziak 11 2010-12-05 16:10
Na świętego Melchiora, cognor wkładać do wora :)(: ~Michał A. 1 2010-12-05 15:48
po30 ~dd 2 2010-12-05 15:32
Czy mogą zrobić wezwanie na Cognora po 5,00pln? benny_bannassi 2 2010-12-05 15:27
Papier lubi ciszę, a więc sza . ~złoty strzał 1 2010-12-05 13:47
przykro mi że szczekac będą ci co sprzedali .to jest dobra tranzakcja ~mariusz2010 1 2010-12-04 17:03
no i na rescie w poniedziałek wystrzał w góre .ci co sprzedali niech zał ~mariusz2010 1 2010-12-04 16:55
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.