jeżeli cognor jest kontrolowany przez złomrex to według mnie sprawa jest prosta
wydoją za cognor kasy ile sie da i sami sobie sprzedadzą jakieś stare zdezelowane huty złomrexu , których nikt inny by nie kupił za taką kase. tak ja myśle i prosze sie tym nie sugerować przy podejmowaniu kupna bądź sprzedaży akcji