Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ruszyło w końcu w kierunku 4 ~Olo 1 2021-07-13 09:45
Dlaczego to nie chce wybić ? prognozy super a kurs nie reaguje ? ~trzymamniesprzedaje 5 2021-07-12 19:23
Rośnie apetyt na stal ~PULSBIZNESU 8 2021-07-12 13:48
Dokupić czy czekać na rozwój wypadków ? ~Pavulon 7 2021-07-12 12:46
Brakuje jeszcze epsi na 300 tys akcji ~Olo 1 2021-07-12 08:55
Cognor: Ceny stali wciąż rosną, sprzyjając całej branży hutniczej ~PARKIET 7 2021-07-10 20:17
Co tu taka cisza ~Ajaj 3 2021-07-09 21:51
aktualna cena 3.2 zł # ~dziadek 1 2021-07-09 14:40
Teraz zamek na 3,65 ~Pavulon 3 2021-07-09 14:25
To chyba jeszcze nie koniec epsi ~Ajaj 9 2021-07-09 14:12
I znowu kiszenie ogóra, może w poniedziałek ruszy :) ~kiszenieogóra 1 2021-07-09 09:07
Prezes skupuje, kurs w dół, rozumie ktoś co jest? ~raport 5 2021-07-08 21:22
Firma z potencjałem do rozwoju i wzrostu w 2021 ~Trader21 7 2021-07-08 16:18
Prezes skupł kolejne 2 697 552 akcji ~koneser 21 2021-07-08 14:49
Krurła jego mac, dlaczego to nie odbija ???? ~NIEKUMAM 1 2021-07-08 12:38
0,17 gr DYWIDENDA- buahahahha ~xxx 8 2021-07-08 11:37
Sztuczna podbitka ? czy jak ? ~wykres 1 2021-07-08 10:59
Chyba jest lekka pompa :) ~WZROST 3 2021-07-08 10:55
Czy będzie wezwanie ~Olo 1 2021-07-08 10:38
TIG startuje. Ostatnie sekundy na zajęcie pozycji ~analityk 3 2021-07-08 09:39
Warranty ~Pio 1 2021-07-08 00:09
Kiedy najpóźniej prezes musi poinformować o zakupie ? ~Ajaj 6 2021-07-07 20:58
Co dalej ~smerf 7 2021-07-07 19:59
I znowu zakup 250 tys akcji ~Ajaj 8 2021-07-07 19:57
Ruszaj do cholery bo straciłem cierpliwość hehe ~niesprzedawac 2 2021-07-07 16:43
Kurła co jest że nie możę odbić ? ~ECH 1 2021-07-07 12:43
Klasycznie; kupiłem, więc spada... tomaslfc14 10 2021-07-07 10:22
cognor ~kes 24 2021-07-07 10:17
takietam ~Aa 1 2021-07-07 00:18
Odwrócenie wczorajszej tendencji ~StockInside 2 2021-07-06 16:48
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.