Wymiana akcji trwa w najlepsze. Wzrost wielkości obrotu określam za pozytywny. Podzielam.., że mógł się pojawić inny uczestnik podprogowy. Fundamentalnie czasy są dobre dla spółki. Goldman Sachs określił, że popyt wygrywa z podażą a inflacja choć dobra dla spółek surowcowych przy jej zmianie, trendu nie odmieni. Fala kasy z dodruku w UE na inwestycje dopiero się rozkręca.
Kupców na obligacje spółki nie zabrakło.Wpadło 200ml. Spłata kredytu jest korzystna kiedy NBP ma plany podwyżki stóp procentowych. Jest dywidenda i zakładam w przyszłości większą.
Negatywnie to fakt zapowiedzi podwyżek FED na 2022 i krachu którego jeszcze nie było