|
TUTAJ BĘDĄ MEGA WZROSTY !!! Trzymać akcje !!!!!!
|
~WZROST
|
1
|
2021-07-06 14:30
|
|
Te grubsze pakiety po stronie kupna to wchodzą ?
|
~UWAGA
|
1
|
2021-07-06 13:20
|
|
Ile akcji zostało jeszcze do sprzedania po 3.60 na arkuszu?
|
~matematyk100
|
7
|
2021-07-06 11:57
|
|
Panie prezesie Pan już skupi ta resztę akcji
|
~Ajaj
|
5
|
2021-07-06 09:25
|
|
MBank COGNOR kupuj bez zmian !
|
~raport
|
3
|
2021-07-06 09:24
|
|
Cognor UP - moje proste przemyślenie - też tak myślicie?
|
~matematyk100
|
5
|
2021-07-05 20:11
|
|
10 faworytów BM BNP Paribas BP na lipiec
|
~dzo
|
4
|
2021-07-05 17:41
|
|
Spółki stalowe wystrzeliły. Cognor w tyle
|
~StockInside
|
1
|
2021-07-05 15:29
|
|
4,2 zl - 4,3 zł powinno być już dawno, a jednak... ?
|
~merytorycznie
|
1
|
2021-07-05 13:32
|
|
Zaczynają zasysać
|
~bismarck
|
4
|
2021-07-05 12:36
|
|
I znowu zjazd, a tak było w piątek pięknie
|
~NIEKUMAM
|
1
|
2021-07-05 09:22
|
|
Jakie prognozy na poniedziałek ?
|
~Ajaja
|
7
|
2021-07-04 21:30
|
|
10 milionów obrotu
|
~StockInside
|
23
|
2021-07-03 16:47
|
|
Czyżby Prezes wyszedł znowu na zakupy?
|
~coda
|
13
|
2021-07-02 18:13
|
|
Nie oddawać
|
~bismarck
|
1
|
2021-07-02 16:24
|
|
nie oddawajcie papiera
|
~INSIDER
|
8
|
2021-07-02 15:45
|
|
Co to za zwrot? Już się fund sprzedał?
|
~Zeus
|
1
|
2021-07-02 15:36
|
|
Ale urwał - młot jak złoto
|
~bismarck
|
1
|
2021-07-02 15:36
|
|
Kurcze leci bez opamiętania, choć nic na to nie powinno wskazywać
|
~merytorycznie
|
7
|
2021-07-02 14:05
|
|
Czas decyzji
|
~Ajajaj
|
5
|
2021-07-02 11:43
|
|
Koniunktura dla COG
|
~pikuś
|
1
|
2021-07-02 08:30
|
|
Ktoś sensownie wytłumaczy dlaczego leci?
|
~zjazd
|
11
|
2021-07-01 13:19
|
|
Ostatni moment żeby dobrać pakiety
|
~Gustavo
|
1
|
2021-07-01 11:26
|
|
3,3 obronione powrót w
|
~inwestor
|
2
|
2021-07-01 05:02
|
|
COG - Cognor. Byk złapany w pułapkę.
|
~Alladyn
|
9
|
2021-06-30 19:12
|
|
Cholewcia to już chyba tydzień spadków, ile jeszcze?
|
~RACJA
|
2
|
2021-06-30 17:57
|
|
15 gr na akcję 30.09.2021 r.
|
bartsson
|
3
|
2021-06-30 17:38
|
|
Idealnie. Ci, co mieli akcje od 1,5zł realizują zyski, dla nas okazja
|
~Extans
|
3
|
2021-06-30 15:11
|
|
Dobrane , czekam na 4,80
|
~Robert
|
1
|
2021-06-30 14:59
|
|
dywi
|
~jakis
|
1
|
2021-06-30 14:55
|