Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Merytoryka! ~SmokeGentle 2 2021-07-20 12:26
Ceny stali ~Borys206 1 2021-07-20 12:20
Bowim w góre, może i my odbijemy ~stachu 1 2021-07-20 09:25
Czuć moc,widać że papier jest w mocnych rękach ,heheheh ~xxx 5 2021-07-19 18:07
Prognozy wyników za 2Q 2021 Rekomendacja: kupuj | cena docelowa: 4,30 P ~raport 7 2021-07-19 16:05
Ktoś mocno dobiera, rewelacyjne wyniki w drod ~Paweł 1 2021-07-19 16:04
Rośnie popyt , 4,30 szybciej niż myślimy?? ~Paweł 1 2021-07-19 16:04
Wywalanie akcji,wywalanie śmiecia ~Bartek 2 2021-07-19 15:31
ALE ZWAŁA !!!!!!!!!! ~analityk 3 2021-07-19 15:28
Godzina 11:07 i 11:30 ktoś sprzedał ponad 80 tys akcji.Ucieczka? ~Bartek 9 2021-07-19 14:40
C/Z8,30 to całkiem dużo porównując z innymi.Zgrana spółka i 600 mln kapi ~Paweł 6 2021-07-19 13:58
Za chwilę powrót na 3,70 ? ~Robert 2 2021-07-19 13:54
za chwilę 2 zł zobaczymy z przodu ~serio 2 2021-07-19 09:34
Znowu na czerwono, jasny gwint, ile jeszcze... ~poważnie 1 2021-07-19 09:11
3,70 -lecimy,4 będzie marzeniem-buahahah ~xxx 15 2021-07-17 08:51
brac bo zaraz 3,8 ~INSIDER 4 2021-07-16 14:47
200 mln. wito15 3 2021-07-16 08:12
Kontrakty na stal ~Niestety 1 2021-07-16 07:59
Prognozy wyników za 2Q 2021 ~coda 2 2021-07-15 19:36
W II kwartale zakładamy, że Cognor zanotuje wyraźną poprawę wyników ~PARKIET 7 2021-07-15 19:11
Co za oszołomy dają reko na 4,3 ? chyba na 3,3 ~RACJA 2 2021-07-15 17:22
czy ktoś sensownie wytłumaczy dlaczego wczoraj tak poleciało ? ~spokojnie 7 2021-07-15 14:13
Odnośnie cen także ten tego ~Pavulon 3 2021-07-14 22:18
Ludziska kupujta bo nie ruszymy :) ~skupakcji 2 2021-07-14 20:16
Jest dobrze, widać że papier mocny ~serio 3 2021-07-14 20:14
Nowa hossa w logistyce ~Akcjonariusz 1 2021-07-14 18:34
syf ~szybki 1 2021-07-14 17:12
Gdzie te 4 ~smerf 4 2021-07-14 17:00
Może dzisiaj w koncu ruszy pod reko 4,3 ~rakieta 3 2021-07-14 14:43
Lekkie wybicie widzimy, prognozy super, czekamy na 4 zł ~serio 6 2021-07-13 19:47
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.