|
Merytoryka!
|
~SmokeGentle
|
2
|
2021-07-20 12:26
|
|
Ceny stali
|
~Borys206
|
1
|
2021-07-20 12:20
|
|
Bowim w góre, może i my odbijemy
|
~stachu
|
1
|
2021-07-20 09:25
|
|
Czuć moc,widać że papier jest w mocnych rękach ,heheheh
|
~xxx
|
5
|
2021-07-19 18:07
|
|
Prognozy wyników za 2Q 2021 Rekomendacja: kupuj | cena docelowa: 4,30 P
|
~raport
|
7
|
2021-07-19 16:05
|
|
Ktoś mocno dobiera, rewelacyjne wyniki w drod
|
~Paweł
|
1
|
2021-07-19 16:04
|
|
Rośnie popyt , 4,30 szybciej niż myślimy??
|
~Paweł
|
1
|
2021-07-19 16:04
|
|
Wywalanie akcji,wywalanie śmiecia
|
~Bartek
|
2
|
2021-07-19 15:31
|
|
ALE ZWAŁA !!!!!!!!!!
|
~analityk
|
3
|
2021-07-19 15:28
|
|
Godzina 11:07 i 11:30 ktoś sprzedał ponad 80 tys akcji.Ucieczka?
|
~Bartek
|
9
|
2021-07-19 14:40
|
|
C/Z8,30 to całkiem dużo porównując z innymi.Zgrana spółka i 600 mln kapi
|
~Paweł
|
6
|
2021-07-19 13:58
|
|
Za chwilę powrót na 3,70 ?
|
~Robert
|
2
|
2021-07-19 13:54
|
|
za chwilę 2 zł zobaczymy z przodu
|
~serio
|
2
|
2021-07-19 09:34
|
|
Znowu na czerwono, jasny gwint, ile jeszcze...
|
~poważnie
|
1
|
2021-07-19 09:11
|
|
3,70 -lecimy,4 będzie marzeniem-buahahah
|
~xxx
|
15
|
2021-07-17 08:51
|
|
brac bo zaraz 3,8
|
~INSIDER
|
4
|
2021-07-16 14:47
|
|
200 mln.
|
wito15
|
3
|
2021-07-16 08:12
|
|
Kontrakty na stal
|
~Niestety
|
1
|
2021-07-16 07:59
|
|
Prognozy wyników za 2Q 2021
|
~coda
|
2
|
2021-07-15 19:36
|
|
W II kwartale zakładamy, że Cognor zanotuje wyraźną poprawę wyników
|
~PARKIET
|
7
|
2021-07-15 19:11
|
|
Co za oszołomy dają reko na 4,3 ? chyba na 3,3
|
~RACJA
|
2
|
2021-07-15 17:22
|
|
czy ktoś sensownie wytłumaczy dlaczego wczoraj tak poleciało ?
|
~spokojnie
|
7
|
2021-07-15 14:13
|
|
Odnośnie cen także ten tego
|
~Pavulon
|
3
|
2021-07-14 22:18
|
|
Ludziska kupujta bo nie ruszymy :)
|
~skupakcji
|
2
|
2021-07-14 20:16
|
|
Jest dobrze, widać że papier mocny
|
~serio
|
3
|
2021-07-14 20:14
|
|
Nowa hossa w logistyce
|
~Akcjonariusz
|
1
|
2021-07-14 18:34
|
|
syf
|
~szybki
|
1
|
2021-07-14 17:12
|
|
Gdzie te 4
|
~smerf
|
4
|
2021-07-14 17:00
|
|
Może dzisiaj w koncu ruszy pod reko 4,3
|
~rakieta
|
3
|
2021-07-14 14:43
|
|
Lekkie wybicie widzimy, prognozy super, czekamy na 4 zł
|
~serio
|
6
|
2021-07-13 19:47
|