Przy takich wynikach,takich perspektywach rozwoju,tak czytam te wpisy jakie nadzieje pokładacie w tej spółce,nadzieję na wysoką dywidendę a tu taka niespodzianka,ale musiały polecieć niemiłe słowa po takim info....No cóż,kiedyś już pisałem,nie walczy się z wiatrakami......