Współczuję tym co brali w ostatniej emisji. Nie będą w stanie wyjść z CIG-a przez następne kilka lat nawet jak chwilowo kurs wybije pod premierę w przyszłym roku. Potem będzie powódź i sprzedaż kto pierwszy ten lepszy więc przy takich obrotach będzie mocno i długo krwawić.