Pisałem, że CIG to nadal mentalnie firma z kiosku ruchu od gierek od gazetek i tylko forma dystrybucji się zmieniła. Od dłuższego czasu pisałem też, że kurs wróci na okolice 2.20-2.40 jeszcze przed wakacjami, a sama premiera zaliczy poslizg bo zwyczajnie nie mają szans przebic premiery gry rockstara i zginą w tłumie. Zostałem tu zmieszany z błotem, wyzywany, szkalowany. Gdzie teraz Ci co już zamawiali Lambo z salonu bo miało iść na 5zł jeszcze w maju? Jasne, że kurs wróci i nikt nie straci bo to kwestia czasu, ale trzeba myślec logicznie, a nie żyć tylko marzeniami.