radochę bo Rudy dał im chwilowo paliwa. A prawda jest taka że w ostatniej emisji brały udział fundusze, czyli wasi zleceniodawcy bądź pracodawcy. Więc macie teraz swój czas, możecie zbierać od Januszy bananowej GPW którzy jak widzą zrzut minus dziesięć to od razu pękają. No możecie teraz zbierać, aczkolwiek i tak uważam że więcej tych akcji stracicie niż zyskacie. Chociaż kto wie jakbyście zeszli na te 1 z przodu to kto wie... . No ja będę się wam spokojnie przyglądał do premiery jak to czyścicie ulicę. Znamy to, znamy te akcje... . No chociaż trochę mi żal, bo już mam tu po korek a taka promocja mnie ominie. Ps. tylko proszę nie piszcie o tym że tu nikt nie zbiera i że wy tak 24 h na dobę tu siedzicie w ramach obywatelskiego ruchu na bananowej GPW:)