Slyszalem ,ze trwaja prace nad rekawiczkami wirusobojczymi.
Bardzo zwinna technologia.Wklada sie rekawiczke.Zaciska piastke i lup. W odpowiednim otoczeniu trafi sie w RNA wirusa. Wymaga cierpliwosci. Ale gdy sie szybko macha , krzywa zakazen sie wyplaszcza.Tylko zakladac maski bo po takim ciosie mozna dostac kawalkiem wirusa w twarz.