Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wieczorek, chlapnij jakiegoś newsa! ~Ja 15 2020-04-06 10:50
Bierzta po 39 bo jutro korekta ~Ja 2 2020-04-06 09:45
W co teraz inwestują instytucjonalni? A skąd uciekają? ~xyz 12 2020-04-06 09:23
Dobry znak przebity opór 35 oby tak dalej ~Rot 2 2020-04-05 13:31
Dalej niedoszacowana :) ~Atom 1 2020-04-05 11:48
Spółka na potem... ~Pyton 1 2020-04-04 19:37
WSKAŹNIKI ~OLO 14 2020-04-04 18:23
Jaroszek o sytuacji na rynku tobik69 1 2020-04-03 18:54
Jutro -20% ?? ~OLO 3 2020-04-03 16:32
Mogli by dać jakieś info jak np. Medcamp że coś tam sobie planują itd. ~BlackJack 1 2020-04-03 16:28
Czas na ta spółkę!Czemu nie rośnie..... ~Zenek 8 2020-04-03 15:22
Biotechnologia w odwrocie !! ~xx 4 2020-04-03 15:15
Mabion / Celon a koronawirus ~Bartosz 2 2020-04-03 14:56
Wieczorek powinien zainterwsować się tym poszukują partnera !!!!!! ~bin 1 2020-04-03 14:25
Kto się boi piątku? ~OLO 5 2020-04-03 12:41
Mabion nie wykazal biopodobieństwa leku ~ToKoniec 18 2020-04-03 09:43
CLN to nie Biomaxima! ~OLO 2 2020-04-03 00:54
Ciężko tanio kupić ~romb 13 2020-04-02 14:32
Przed nam mocne spadki ~OLO 3 2020-04-02 13:41
Czyzby wszyscy uciekli na Biomaximę? ~OLO 3 2020-04-02 12:49
Dlaczego nie spadło po masakrze w USA , trolle spadkowe ??? pkc 5 2020-04-02 12:32
Czy do końca tyg będzie 40zeta? pkc 11 2020-04-02 09:24
Kto się boi czwartku? ~OLO 6 2020-04-01 21:54
S&P500 już ponad -3%! ~xx 2 2020-04-01 20:45
Niże jak 50 nie spadnie ~panda 26 2020-04-01 20:01
RE: Mabion a Celon Pharma. Co planuje Wieczorek? ~stopBZDUROM 8 2020-04-01 18:17
Znakomite perspektywy ~mery 1 2020-04-01 16:24
Mega info na PAP !!! ~Ja 1 2020-04-01 13:32
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Mabion a Celon Pharma. Co planuje Wieczorek? radi67 3 2020-04-01 13:17
Wczoraj przyszedłem do Was... ~Wiktor 3 2020-04-01 12:58
[x]
CLNPHARMA 1,64% 19,84 2026-06-25 11:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.