Żałosna za dywidenda jak cała ta spółka.
Spekulacyjne utrzymywanie kursu przy gwałtownych spadkach kilkanaście dni temu.
Zobaczymy do ta firemka zrobi ws. badań zawiązanych z COVIDem- brak działań = zgłoszenie do KNFu.
CLN polski Pfizer, tak jak Legia polski Bayern Monachium :]