Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro kolejna sesja spadkowa ?? ~OLO 3 2020-04-29 08:28
OLO, będziesz wisieć ~Kat 1 2020-04-29 05:32
zapis konferencji ~c330 6 2020-04-28 19:52
Do wszystkich zdziwionych hobby-investor 1 2020-04-28 18:53
Duże obroty i duże spadki!! ~OLO 1 2020-04-28 16:23
Coś jest na rzeczy ~Piotr 28 2020-04-28 16:20
czemu to tak spada? ~borys 1 2020-04-28 14:30
WĄTKI SAMOUWIELBIENIA SŁABIAKÓW...MIERNE TO I ŻAŁOSNE......... ~fakt 6 2020-04-28 12:38
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Prawda o kaszebe pandorinium 8 2020-04-28 12:36
PANDORINIUM pod co tak spada? ~Autor 5 2020-04-28 12:33
tak jak wczoraj. Spadek > podbitka > spadek. koniec koncow - 5 % ~trumptower 2 2020-04-28 12:29
Prawda o Pandorium ~swiss 2 2020-04-28 12:22
wyniki czego? ~swiss 39 2020-04-28 12:22
w tydzień -16% a patrząc na to co się dzieje, to nie koniec. ~Autor 3 2020-04-28 11:38
złoto - 10%,- gospodarka w odwrocie, ~ial 1 2020-04-28 11:37
Kiedy 20zł ? ~OLO 3 2020-04-28 11:22
Esketamina, czy to koniec nadzieji? ~Autor 6 2020-04-28 09:53
Bądź jak tobik69, weź kredyt i kup akcje !! ~xx 10 2020-04-28 09:46
Gdzie jest tobik69? ~Eh 2 2020-04-28 09:39
29 na horyzoncie? ~Ja 3 2020-04-28 09:34
Podobno po 20zł można brać w ciemno! ~xx 17 2020-04-28 09:22
do moderatora - ~pytamsie 1 2020-04-28 08:31
Kiszona kapusta nie zastąpi Esketaminy w leczeniu depresji lekoopornej ~romb 15 2020-04-27 22:22
Będzie słaby raport z 1Q dlatego leci w dół innego wytłumaczenia nie ma ~Ja 3 2020-04-27 20:40
Kto się boi wtorku? ~OLO 1 2020-04-27 19:20
No i wpiiiiiizdu wylądował ~SiarSiarzewski 1 2020-04-27 17:06
Tobik69 możesz już wyjść z ukrycia!! ~OLO 14 2020-04-27 13:07
Po takiej kilkudniowej przecenie bedzie wzrost ~Ja 8 2020-04-27 12:16
W przyszłym tygodniu może być 30 a do końca roku pewnie 80PLN za akcje ~romb 11 2020-04-27 10:31
Siedzenie na gotówce raczej nie przyniesie zysków na wzroście CLN ~romb 23 2020-04-27 10:21
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.