Chociaż sam nie mam tam akcji to podaje info z pierwszej ręki, dokładnie od pracownika spółki. CLN zatrudniła już 50 nowych naukowców, a mają wakat jeszcze na kolejnych 50 aby szukali leku na COVID. Leku nie szczepienia, ma to działać tak jak np. chorujesz na grype i bierzesz leki na nie, a nie od razu się szczepisz. Powodzenia :)