Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale kapuchy dostali 31,2 mln zł ~wuj 3 2020-05-04 12:25
Mamy chyba nowe INFO !!!? ~tobiasz69 3 2020-05-04 12:04
Prof. Drąg i Celon ~Maxandy22 30 2020-05-04 12:04
Jast światełko w ciemnościach ~coala 4 2020-05-04 12:04
S&P500 -2,81%! ~xx 7 2020-05-03 17:59
Nie do poznania ~csiii 1 2020-04-30 21:35
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2020-04-30 20:33
Niedługo bedzie odcięcie od akcji i zdjecie z haków pkc 3 2020-04-30 19:52
Zlecenie ~nowy 4 2020-04-30 19:38
wczorajszy e-mail z relacji inwestorskich CLN ~herh 12 2020-04-30 14:37
C/Z 125,37 ~OLO 1 2020-04-30 14:24
CZAS GRILLOWAĆ !!!! ~infoweekend 1 2020-04-30 13:01
cieniasy ~wienio 2 2020-04-30 10:24
cieniasy sprzedają ~1111 4 2020-04-30 10:11
Co myślicie o ... coin 1 2020-04-30 09:50
KTO SIE BOI PIĄTKU???? ~BYQ 1 2020-04-30 09:28
Zgoda na badania klinicznego I fazy agonisty receptora GPR40 ~xyz 19 2020-04-29 22:46
Sieć Badawcza Łukasiewicz + Celon ~somatico 17 2020-04-29 21:44
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2020-04-29 21:37
w maju zobaczymy ~bbb 1 2020-04-29 20:53
No i znowu sa najlepszym biotech w pl ~swiss 12 2020-04-29 20:10
Wygląda to na koniec promocji i tanich zakupów! ~xyz 1 2020-04-29 16:24
Zaufanie akcjonariuszy w tym moje zostało utracone ~ToKoniec 14 2020-04-29 16:16
w tydzien -20% w jeden dzien +9% ale was roluja ~Ja 2 2020-04-29 15:03
Człowiek z Mylan w zarządzie. To raczej super info! ~SWISS-ek 20 2020-04-29 14:46
Ciekawe, infa rozwojowe nie wywołały wzrostu a człowiek tak pkc 7 2020-04-29 14:36
TOBIK proszę napisz coś ku pokrzepieniu serc i kieszeni ~leszcz 18 2020-04-29 14:05
Będą górne widły?! ~Zenek 1 2020-04-29 13:49
Zmiana w składzie Zarządu CLN ~herh 1 2020-04-29 12:58
rekomendacja DM-BOŚ ~xxx 13 2020-04-29 12:21
[x]
CLNPHARMA -0,20% 19,86 2026-06-26 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.