|
tvncnbc- z dokumentów bankowych wynika,że CEDC ma dwa miliardy $
|
~ved
|
2
|
2013-04-08 12:59
|
|
Dziękujemy premarket 0,32$ po co szalejecie ? 1,02 pln
|
~pap
|
1
|
2013-04-08 12:58
|
|
Pre market -12.47% po otwarciu stawiam na -40%
|
~pogrom
|
3
|
2013-04-08 12:56
|
|
Agata, ile skupiłaś z rynku ???
|
~Przemol79
|
10
|
2013-04-08 12:25
|
|
dajcie spekule zarobic dajcie zobaczycie po 14 00 -60%
|
~pajacyki i leszczyki
|
1
|
2013-04-08 12:22
|
|
dociera to do was czy nie?
|
~ved
|
5
|
2013-04-08 12:20
|
|
oj bedziecie plakac,moze i taric uratuje spolke ale,USA,spanikuja!!!
|
~piotr 44
|
2
|
2013-04-08 12:20
|
|
znowu ludzi ubrali w polsce , dtstrybucja trwa, w us nie ma wideł
|
~to bankrut
|
2
|
2013-04-08 12:07
|
|
nihil novi
|
~nestor
|
6
|
2013-04-08 11:45
|
|
piszecie od rana do nocy a kogo to obchodzi
|
~desperado
|
2
|
2013-04-08 11:43
|
|
będą jaja jak jeszcze dziś będzie ponad 1zł
|
~snake~
|
4
|
2013-04-08 11:37
|
|
naganiacze na kupno sa dzis gardzo aktywni hehehe
|
~desperado
|
1
|
2013-04-08 11:35
|
|
JEDNYM SŁOWEM MAJĄC DUŻĄ BAŃKĘ MOŻNA SPUSZCZAĆ LESZCZY
|
~PAPA
|
1
|
2013-04-08 11:24
|
|
wniosek o upadłość tvn cnbc
|
~grzesiek
|
28
|
2013-04-08 11:10
|
|
AGATA Z WAMI NIE GADA BO MA KASĘ I TERAZ KUPUJE PAJACE
|
~PAPA
|
1
|
2013-04-08 10:49
|
|
art
|
~weteran
|
1
|
2013-04-08 10:46
|
|
Ale was Tariko zrobił - oddaliście mu już wszystkie akcje?
|
~dobry
|
1
|
2013-04-08 10:43
|
|
no to jednak 50 groszy
|
~snake~
|
4
|
2013-04-08 10:38
|
|
Gdy leje się krew... do Starszej Pani
|
~Butcher
|
1
|
2013-04-08 10:35
|
|
Ubrani w smiecia po 1 zyla do apelu wystąp!!!!!!!
|
~Mistrz_Giełdowy
|
5
|
2013-04-08 10:29
|
|
Krew się leje trzeba brać :-))...............
|
~Buffet.
|
1
|
2013-04-08 10:26
|
|
będą jaja jak usa otworzy po 1$
|
~ved
|
4
|
2013-04-08 10:24
|
|
nie kumam, wniosek o restrukturyzację i dogadanie się z wierzycielami
|
~jaśko
|
4
|
2013-04-08 10:20
|
|
PARKIET!!!!
|
~nieogar
|
7
|
2013-04-08 10:09
|
|
CEDC - łapać i trzymać
|
~bankierek
|
2
|
2013-04-08 10:07
|
|
I co dalej?
|
~perspektywa
|
4
|
2013-04-08 10:05
|
|
hehe co Panika potrafi wywołać
|
~stary wyjadacz
|
1
|
2013-04-08 10:05
|
|
You will never walk alone CEDC ;-))
|
~lex mex
|
1
|
2013-04-08 10:04
|
|
ale ewakuacja trwa - hahahaha
|
~obserwator
|
1
|
2013-04-08 10:00
|
|
MOZNA ZACZYNAĆ ZAKUPY
|
~DT
|
2
|
2013-04-08 09:47
|