Forum giełdowe spółki CEDC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
tvncnbc- z dokumentów bankowych wynika,że CEDC ma dwa miliardy $ ~ved 2 2013-04-08 12:59
Dziękujemy premarket 0,32$ po co szalejecie ? 1,02 pln ~pap 1 2013-04-08 12:58
Pre market -12.47% po otwarciu stawiam na -40% ~pogrom 3 2013-04-08 12:56
Agata, ile skupiłaś z rynku ??? ~Przemol79 10 2013-04-08 12:25
dajcie spekule zarobic dajcie zobaczycie po 14 00 -60% ~pajacyki i leszczyki 1 2013-04-08 12:22
dociera to do was czy nie? ~ved 5 2013-04-08 12:20
oj bedziecie plakac,moze i taric uratuje spolke ale,USA,spanikuja!!! ~piotr 44 2 2013-04-08 12:20
znowu ludzi ubrali w polsce , dtstrybucja trwa, w us nie ma wideł ~to bankrut 2 2013-04-08 12:07
nihil novi ~nestor 6 2013-04-08 11:45
piszecie od rana do nocy a kogo to obchodzi ~desperado 2 2013-04-08 11:43
będą jaja jak jeszcze dziś będzie ponad 1zł ~snake~ 4 2013-04-08 11:37
naganiacze na kupno sa dzis gardzo aktywni hehehe ~desperado 1 2013-04-08 11:35
JEDNYM SŁOWEM MAJĄC DUŻĄ BAŃKĘ MOŻNA SPUSZCZAĆ LESZCZY ~PAPA 1 2013-04-08 11:24
wniosek o upadłość tvn cnbc ~grzesiek 28 2013-04-08 11:10
AGATA Z WAMI NIE GADA BO MA KASĘ I TERAZ KUPUJE PAJACE ~PAPA 1 2013-04-08 10:49
art ~weteran 1 2013-04-08 10:46
Ale was Tariko zrobił - oddaliście mu już wszystkie akcje? ~dobry 1 2013-04-08 10:43
no to jednak 50 groszy ~snake~ 4 2013-04-08 10:38
Gdy leje się krew... do Starszej Pani ~Butcher 1 2013-04-08 10:35
Ubrani w smiecia po 1 zyla do apelu wystąp!!!!!!! ~Mistrz_Giełdowy 5 2013-04-08 10:29
Krew się leje trzeba brać :-))............... ~Buffet. 1 2013-04-08 10:26
będą jaja jak usa otworzy po 1$ ~ved 4 2013-04-08 10:24
nie kumam, wniosek o restrukturyzację i dogadanie się z wierzycielami ~jaśko 4 2013-04-08 10:20
PARKIET!!!! ~nieogar 7 2013-04-08 10:09
CEDC - łapać i trzymać ~bankierek 2 2013-04-08 10:07
I co dalej? ~perspektywa 4 2013-04-08 10:05
hehe co Panika potrafi wywołać ~stary wyjadacz 1 2013-04-08 10:05
You will never walk alone CEDC ;-)) ~lex mex 1 2013-04-08 10:04
ale ewakuacja trwa - hahahaha ~obserwator 1 2013-04-08 10:00
MOZNA ZACZYNAĆ ZAKUPY ~DT 2 2013-04-08 09:47
[x]
CEDC -32,26% 0,21 2013-04-12 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.