Forum giełdowe spółki CEDC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
co oznacza Status SARB ? ~zammm 1 2013-04-08 09:45
wrescie bedzie dobrze na cedc!!!!!!!!!!!!!!!!zobaczycie ~CEDC 1 2013-04-08 09:34
ameryka nie lubi chapterow bedzie dzida ale w dol ~dzon 1 2013-04-08 09:25
strach !!! kupować !!! ~tk 1 2013-04-08 09:20
A teraz przyjdzie raport roczny pełen optymizmu na przyszłość ~Lik 2 2013-04-08 09:18
a więc wezwanie,tylko to pozostało ~ved 2 2013-04-08 09:18
Padły wszystkie teorie na temat obligatariuszy ~Lik 13 2013-04-08 08:59
otwarcie okolice 2 zl ~dasfasf 3 2013-04-08 08:22
Ale się uparli na te akcje. Nasze prawo wyraźnie podaje, że ~Agata 4 2013-04-08 07:50
Dogadali się!!!! ~nieogar 6 2013-04-08 05:51
Golimy czy strzyzemy? ~Woznica 7 2013-04-08 05:32
Jaka jest sytuacja akcjonariuszy przy Prepackaged Bankruptcy ? ~złoty strzał 21 2013-04-08 01:06
Co mówią analitycy o ofercie Tarika ? ~złoty strzał 27 2013-04-07 23:52
jak wyglada ostateczna wersja dogadania sie ;) ~starsza pani;) 7 2013-04-07 23:01
Tariko ogłasza światu, że ma CEDC ~Agata 7 2013-04-07 22:59
CZYLI JUTRO OTWARCIE 0.50ZL ? ~ares 4 2013-04-07 22:56
████ CEDC ostre wzrosty już NIEBAWEM ~platynowy strzał 3 2013-04-07 22:56
NO TO JUZ WIEMY SPOLKA IDZIE DO PIACHU KASA POSZLA....UPADLOSC MAMY INFO ~:(t 1 2013-04-07 22:47
aga co jutro tylko ty tu kumasz ~PAPA 1 2013-04-07 22:09
Dogadali się !! :)) ~Byczek 7 2013-04-07 22:04
Nie rozumiem tego infa czyli jednak chapter 11? ~,xxx 2 2013-04-07 21:59
bedzie chapter 11 ~bb 2 2013-04-07 21:58
Jak by miało przyjść złe info to ........... ~Lik 4 2013-04-07 21:50
W związku z najświeższym infem oczekuję końca spadków !!!! ~złoty strzał 43 2013-04-07 20:36
nowe info z ruskiej gazety bo po rusku nie idzie ~caracan 3 2013-04-07 14:25
to powiedzcie ile zarobilisci na cedku bo ja stracilem ~rob31 2 2013-04-07 13:28
OD PONIEDZIAŁKU ODREAGOWANIE DO 15 ZETA ~Dariusz 6 2013-04-07 11:19
grubasy maja miliony akcji,,caly zarzad itp itp teraz kazdy chce by ~zastanowcie sie!!!! 10 2013-04-06 23:09
kurs przecież zdołował kaufman liścikami i zbyciem akcji,wy go bronicie ~PAPA 5 2013-04-06 21:19
No dobra a jaki byl interes Kaufmana ze sprzedal po 0.43 centa? ~adi 4 2013-04-06 20:48
[x]
CEDC -32,26% 0,21 2013-04-12 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.