|
co oznacza Status SARB ?
|
~zammm
|
1
|
2013-04-08 09:45
|
|
wrescie bedzie dobrze na cedc!!!!!!!!!!!!!!!!zobaczycie
|
~CEDC
|
1
|
2013-04-08 09:34
|
|
ameryka nie lubi chapterow bedzie dzida ale w dol
|
~dzon
|
1
|
2013-04-08 09:25
|
|
strach !!! kupować !!!
|
~tk
|
1
|
2013-04-08 09:20
|
|
A teraz przyjdzie raport roczny pełen optymizmu na przyszłość
|
~Lik
|
2
|
2013-04-08 09:18
|
|
a więc wezwanie,tylko to pozostało
|
~ved
|
2
|
2013-04-08 09:18
|
|
Padły wszystkie teorie na temat obligatariuszy
|
~Lik
|
13
|
2013-04-08 08:59
|
|
otwarcie okolice 2 zl
|
~dasfasf
|
3
|
2013-04-08 08:22
|
|
Ale się uparli na te akcje. Nasze prawo wyraźnie podaje, że
|
~Agata
|
4
|
2013-04-08 07:50
|
|
Dogadali się!!!!
|
~nieogar
|
6
|
2013-04-08 05:51
|
|
Golimy czy strzyzemy?
|
~Woznica
|
7
|
2013-04-08 05:32
|
|
Jaka jest sytuacja akcjonariuszy przy Prepackaged Bankruptcy ?
|
~złoty strzał
|
21
|
2013-04-08 01:06
|
|
Co mówią analitycy o ofercie Tarika ?
|
~złoty strzał
|
27
|
2013-04-07 23:52
|
|
jak wyglada ostateczna wersja dogadania sie ;)
|
~starsza pani;)
|
7
|
2013-04-07 23:01
|
|
Tariko ogłasza światu, że ma CEDC
|
~Agata
|
7
|
2013-04-07 22:59
|
|
CZYLI JUTRO OTWARCIE 0.50ZL ?
|
~ares
|
4
|
2013-04-07 22:56
|
|
████ CEDC ostre wzrosty już NIEBAWEM
|
~platynowy strzał
|
3
|
2013-04-07 22:56
|
|
NO TO JUZ WIEMY SPOLKA IDZIE DO PIACHU KASA POSZLA....UPADLOSC MAMY INFO
|
~:(t
|
1
|
2013-04-07 22:47
|
|
aga co jutro tylko ty tu kumasz
|
~PAPA
|
1
|
2013-04-07 22:09
|
|
Dogadali się !! :))
|
~Byczek
|
7
|
2013-04-07 22:04
|
|
Nie rozumiem tego infa czyli jednak chapter 11?
|
~,xxx
|
2
|
2013-04-07 21:59
|
|
bedzie chapter 11
|
~bb
|
2
|
2013-04-07 21:58
|
|
Jak by miało przyjść złe info to ...........
|
~Lik
|
4
|
2013-04-07 21:50
|
|
W związku z najświeższym infem oczekuję końca spadków !!!!
|
~złoty strzał
|
43
|
2013-04-07 20:36
|
|
nowe info z ruskiej gazety bo po rusku nie idzie
|
~caracan
|
3
|
2013-04-07 14:25
|
|
to powiedzcie ile zarobilisci na cedku bo ja stracilem
|
~rob31
|
2
|
2013-04-07 13:28
|
|
OD PONIEDZIAŁKU ODREAGOWANIE DO 15 ZETA
|
~Dariusz
|
6
|
2013-04-07 11:19
|
|
grubasy maja miliony akcji,,caly zarzad itp itp teraz kazdy chce by
|
~zastanowcie sie!!!!
|
10
|
2013-04-06 23:09
|
|
kurs przecież zdołował kaufman liścikami i zbyciem akcji,wy go bronicie
|
~PAPA
|
5
|
2013-04-06 21:19
|
|
No dobra a jaki byl interes Kaufmana ze sprzedal po 0.43 centa?
|
~adi
|
4
|
2013-04-06 20:48
|