No wlasnie zgodnie z tytulem. Nic nowego. Plusowe otwarcie a nastepnie zwala pokazuje, ze ludzie nie wiedza jak interpretowac info. A to info bylo w naszej swiadomosci juz od dlugiego czasu. Dzis dobralem po 0,75 i wierze, ze bedzie 1zl. Nikt gruby nie wywalal dzis tego. Jezeli sami zanulujemy zlecenia pkc, jeszcze w poludnie wrocimy do poziomu 1zl, a nawet jesli nie to sadze, ze hameryki to nie ruszy a wtedy juz bedziecie sie zabijac o papier rosnac do poziomu otwrcia. Oczywiscie moge sie mylic, ale przeczucie mowi, ze to falszywy alarm.