Forum giełdowe spółki CEDC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kochani lecimy na 10 centów amerykańskich, to ile w złotych?! tytan1 1 2013-04-08 16:46
zobaczta !!!!! ~llll 4 2013-04-08 16:46
Na ilu to się zatrzyma ??? ~ARMAGEDON 1 2013-04-08 16:42
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2013-04-08 16:39
czy tariko musi skupic akcje tak czy nie ~panda 18 2013-04-08 16:39
Co nie ktorzy chcieli udowodnic sobie jakimi zajebistymi inwestorami sa ~dzon 5 2013-04-08 16:26
ktoś w stanach łyknął 700 koła papiera na raz ...ulica? nie sądze ~frty 4 2013-04-08 16:22
Pisalem nie lapac spadajacych nozy bo moze bolec !! ~xxx 1 2013-04-08 16:04
już -24% na nasdaq http://www.nasdaq.com/symbol/cedc/real-time#.UWLHPDfB ~cedek 1 2013-04-08 15:36
To już jest koniec , nie ma już nic jesteście wolni możecie iść !!!!!!! ~Marika 6 2013-04-08 15:28
kto dzisiaj zostanie bez akcji ten przegrał... ~ved 1 2013-04-08 15:28
jeszcze dzisiaj na zielono ~kasperko 3 2013-04-08 15:23
UWAGA INFO CHAPTER 11 LECIMY NA 5zł ~xxx 3 2013-04-08 15:20
CEDC na GPW ~bb 1 2013-04-08 15:17
Mam 1 akcji ze srednia 78.20zł Czekam cierpliwie bo wiem ze zarobie!! ~olek 1 2013-04-08 15:07
czy tariko musi skupic akcje tak czy nie ~ pyton 6 2013-04-08 15:06
ING - dziś wywala czy czekają na 0? ~LOLO 2 2013-04-08 14:50
NASDAQ $0.20*  0.12    -37.5% ~siorbać leszcze 1 2013-04-08 14:47
Ogolnie to nas wydymali !!! Rusko-Zydowska Mafia oddawac moje 50 tysiecy ~arni 1 2013-04-08 14:42
ING dziś wywala czy czekaja na zero? ~LOLO 2 2013-04-08 14:42
w USA będzie solidny spadek ~Sylwek 9 2013-04-08 14:22
ruszyli http://www.nasdaq.com/symbol/cedc/real-time#.UWKxYfFhiSM ~siorbać leszcze 3 2013-04-08 14:17
szacun,dla tych co kupuja cedc dzis bynajmniej,bedzie masakra? ~podziw!! 1 2013-04-08 14:07
tarik kupi akcje ~panda 1 2013-04-08 13:58
0.12 Cena ktos sprzedal w USA przed sesja -62.5 % (zajfajnie) :( ~tragedia 1 2013-04-08 13:52
Do Piotr 51 nie pisz bzdur tylko szykuj 200tys na kare za falszywe info ~xxx 1 2013-04-08 13:36
-39,11% stany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak czulem ~ratunku!!!!!!!!!!!!! 1 2013-04-08 13:33
ludzie ratujcie kapital ratujcie,juz zablokowane -37,43% w USA.pokazane ~piotr 51 1 2013-04-08 13:32
tvn rzucili bajkę o cedc a ludki szaleją manipulacja medialna ;-)bravo ~pap 1 2013-04-08 13:23
Przecież wszyscy na to czekali nie wiem czemu te emocje ~Lik 2 2013-04-08 13:12
[x]
CEDC -32,26% 0,21 2013-04-12 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.