|
Kochani lecimy na 10 centów amerykańskich, to ile w złotych?!
|
tytan1
|
1
|
2013-04-08 16:46
|
|
zobaczta !!!!!
|
~llll
|
4
|
2013-04-08 16:46
|
|
Na ilu to się zatrzyma ???
|
~ARMAGEDON
|
1
|
2013-04-08 16:42
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
5
|
2013-04-08 16:39
|
|
czy tariko musi skupic akcje tak czy nie
|
~panda
|
18
|
2013-04-08 16:39
|
|
Co nie ktorzy chcieli udowodnic sobie jakimi zajebistymi inwestorami sa
|
~dzon
|
5
|
2013-04-08 16:26
|
|
ktoś w stanach łyknął 700 koła papiera na raz ...ulica? nie sądze
|
~frty
|
4
|
2013-04-08 16:22
|
|
Pisalem nie lapac spadajacych nozy bo moze bolec !!
|
~xxx
|
1
|
2013-04-08 16:04
|
|
już -24% na nasdaq http://www.nasdaq.com/symbol/cedc/real-time#.UWLHPDfB
|
~cedek
|
1
|
2013-04-08 15:36
|
|
To już jest koniec , nie ma już nic jesteście wolni możecie iść !!!!!!!
|
~Marika
|
6
|
2013-04-08 15:28
|
|
kto dzisiaj zostanie bez akcji ten przegrał...
|
~ved
|
1
|
2013-04-08 15:28
|
|
jeszcze dzisiaj na zielono
|
~kasperko
|
3
|
2013-04-08 15:23
|
|
UWAGA INFO CHAPTER 11 LECIMY NA 5zł
|
~xxx
|
3
|
2013-04-08 15:20
|
|
CEDC na GPW
|
~bb
|
1
|
2013-04-08 15:17
|
|
Mam 1 akcji ze srednia 78.20zł Czekam cierpliwie bo wiem ze zarobie!!
|
~olek
|
1
|
2013-04-08 15:07
|
|
czy tariko musi skupic akcje tak czy nie
|
~ pyton
|
6
|
2013-04-08 15:06
|
|
ING - dziś wywala czy czekają na 0?
|
~LOLO
|
2
|
2013-04-08 14:50
|
|
NASDAQ $0.20* 0.12 -37.5%
|
~siorbać leszcze
|
1
|
2013-04-08 14:47
|
|
Ogolnie to nas wydymali !!! Rusko-Zydowska Mafia oddawac moje 50 tysiecy
|
~arni
|
1
|
2013-04-08 14:42
|
|
ING dziś wywala czy czekaja na zero?
|
~LOLO
|
2
|
2013-04-08 14:42
|
|
w USA będzie solidny spadek
|
~Sylwek
|
9
|
2013-04-08 14:22
|
|
ruszyli http://www.nasdaq.com/symbol/cedc/real-time#.UWKxYfFhiSM
|
~siorbać leszcze
|
3
|
2013-04-08 14:17
|
|
szacun,dla tych co kupuja cedc dzis bynajmniej,bedzie masakra?
|
~podziw!!
|
1
|
2013-04-08 14:07
|
|
tarik kupi akcje
|
~panda
|
1
|
2013-04-08 13:58
|
|
0.12 Cena ktos sprzedal w USA przed sesja -62.5 % (zajfajnie) :(
|
~tragedia
|
1
|
2013-04-08 13:52
|
|
Do Piotr 51 nie pisz bzdur tylko szykuj 200tys na kare za falszywe info
|
~xxx
|
1
|
2013-04-08 13:36
|
|
-39,11% stany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak czulem
|
~ratunku!!!!!!!!!!!!!
|
1
|
2013-04-08 13:33
|
|
ludzie ratujcie kapital ratujcie,juz zablokowane -37,43% w USA.pokazane
|
~piotr 51
|
1
|
2013-04-08 13:32
|
|
tvn rzucili bajkę o cedc a ludki szaleją manipulacja medialna ;-)bravo
|
~pap
|
1
|
2013-04-08 13:23
|
|
Przecież wszyscy na to czekali nie wiem czemu te emocje
|
~Lik
|
2
|
2013-04-08 13:12
|