Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
UWAGA! Jest dodatni wzrost ujemny! +0,02%! ~RED 2 2021-07-15 11:56
Odwieszajcie dziada ile można czekac !!!!!!!!!!!! ~wykres 2 2021-07-14 16:24
Jednak to trup do piachu ~Aliakcza 4 2021-07-14 12:40
Einstein powiedział ~Bolek 1 2021-07-14 11:13
Czy wasaty wieprz zarobi 300K na hulajnogach? Tak. Lapka w gore! ~Zygfryd 9 2021-07-13 17:06
Kupiłem za wszystko. ~Fff 3 2021-07-13 17:01
cena Braster vs mammograf a użyteczność ~Ira 6 2021-07-13 11:19
Przecież OBSERWATOR mówił że tu będą kokosy. Obserwator czemu milczysz? ~janek 11 2021-07-12 22:03
Wzrost przychodów. ~Jolka 14 2021-07-12 21:29
W lipcu realne odwieszenie czy jeszcze poczekamy ???? ~prawda 7 2021-07-12 20:58
rozgrzane telefony.... ~RED 4 2021-07-12 01:16
Za dobrą pracę Zarządowi się nalezy i rodzinie też ~arek 9 2021-07-11 10:23
Administrator czy masz świadomość że złamałeś prawo!!!? ~Inwestor 6 2021-07-11 10:20
Że tak zarząd spokojnie śpi, oddycha nic nie stało... ~Inwestor 1 2021-07-09 17:42
Jak myślicie kiedy odwieszą Brasterka.Pozdro ~Keisii 5 2021-07-09 17:34
Co dzień wystawiam ~Bolek 1 2021-07-09 13:28
Jakiś Wieprz używa moich nickow INV i inwestor ~INV 1 2021-07-09 13:16
Kiedy będzie 30 zł? Na wódkę nie mam ~Inwestor 3 2021-07-09 10:40
Kobiety dbają o cycki może to odbije ~Analizatechniczna 2 2021-07-09 10:38
Kiedy to się skończy nowy porządek będzie ~Anka 1 2021-07-08 22:42
Idę na targ kupię wam pampersy na wagę ~Inwestor 1 2021-07-08 22:39
Mam dla Was coś na pocieszenie ~Inwestor 1 2021-07-08 22:38
Co to dalej będzie? ~Ania 2 2021-07-08 22:04
Gdzie skarżyć tą spółkę? ~Inwestor 6 2021-07-08 17:21
Ile macie straty? ~WeteranAK 3 2021-07-08 16:40
Puszczą w tym miesiącu ? ~pytanie 1 2021-07-08 13:19
Kto sprzedał nie będzie spokojny ~Ania 1 2021-07-08 12:12
TUTAJ BĘDĄ MEGA WZROSTY !!! Trzymać akcje !!!!!! ~WZROST 2 2021-07-07 18:06
Już raz tutaj było 30 zł ~Inwestor 2 2021-07-07 16:24
GDZIE SOM MOJE PINIĄDZE ~xxx 2 2021-07-07 09:34
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.