| Na 2 fixach już jesteście Ynwestory, szczere gratulacje od serca | ~arek | 4 | 2021-07-07 07:48 |
| Groclin - Braster | ~RED | 4 | 2021-07-06 16:31 |
| dziad nawet 2 zł nie utrzyma..... | ~asd | 8 | 2021-07-06 10:36 |
| Braster Nie Jest na 2 Fixach. | ~eo | 8 | 2021-07-06 09:47 |
| Na 2 fixach - co to znaczy ? bo nie rozumiem | ~bezsensu | 2 | 2021-07-05 21:26 |
| Jakieś przypuszczenia, kiedy odwieszą ? | ~NIEKUMAM | 4 | 2021-07-05 15:31 |
| WTOPA | ~xxx | 4 | 2021-07-05 15:17 |
| Rak piersi a BRASTER | ~Onkolog | 2 | 2021-07-05 14:30 |
| Pytanie do zarządu | ~Inwestor | 2 | 2021-07-04 15:04 |
| Lada dzien witamy giga wzrosty | ~Hogol | 19 | 2021-07-04 11:12 |
| To jesteśmy | ~sssmaczek | 2 | 2021-07-04 00:55 |
| Brak brastera | ~Miro | 7 | 2021-07-03 09:43 |
| Hura mam więcej niż | ~Bolek | 3 | 2021-07-02 17:27 |
| Kiedy odwieszo tom padake? | ~Grek | 3 | 2021-07-01 19:30 |
| kilka słów | ~RED | 16 | 2021-07-01 12:45 |
| To mamy jakieś info przerwa w WZA do 19.07.21 | ~Alex100 | 4 | 2021-07-01 09:56 |
| WZA | ~Gospodarz51 | 6 | 2021-06-30 21:19 |
| To już jest koniec, nie ma już nic | ~ali | 2 | 2021-06-30 19:50 |
| pierwsze dni lipca po plus 30% | ~dark | 4 | 2021-06-30 09:02 |
| Dziś ruszamy | ~Hogol | 6 | 2021-06-29 17:06 |
| KURŁA !!!!!!! KIEDY TO SIĘ OTWORZY ??? | ~wykres | 5 | 2021-06-29 17:04 |
| Po Red popisuje się cudzym nikoem? | ~INV | 2 | 2021-06-29 14:57 |
| ile straciliście? ja 37 000 | ~eo | 6 | 2021-06-29 12:46 |
| to są kpiny | ~Inv | 1 | 2021-06-28 14:08 |
| To już nie są żarty. | ~ZIBI | 3 | 2021-06-28 13:31 |
| KIEDY ODPAŁ!??!??! | ~xxxx | 1 | 2021-06-28 09:18 |
| Puszczaja nerwy ynwestorom szeligowskiej perly? | ~RED | 11 | 2021-06-26 20:48 |
| Kiedy odwieszą? | ~CatVader | 1 | 2021-06-26 18:17 |
| znikł wątek, że brzuchio robi w wała czy mi się wydaje? | ~pedr | 8 | 2021-06-24 19:13 |
| Wpisujcie kto ma inne zawieszone | ~DaddyCool | 8 | 2021-06-24 19:12 |