Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na 2 fixach już jesteście Ynwestory, szczere gratulacje od serca ~arek 4 2021-07-07 07:48
Groclin - Braster ~RED 4 2021-07-06 16:31
dziad nawet 2 zł nie utrzyma..... ~asd 8 2021-07-06 10:36
Braster Nie Jest na 2 Fixach. ~eo 8 2021-07-06 09:47
Na 2 fixach - co to znaczy ? bo nie rozumiem ~bezsensu 2 2021-07-05 21:26
Jakieś przypuszczenia, kiedy odwieszą ? ~NIEKUMAM 4 2021-07-05 15:31
WTOPA ~xxx 4 2021-07-05 15:17
Rak piersi a BRASTER ~Onkolog 2 2021-07-05 14:30
Pytanie do zarządu ~Inwestor 2 2021-07-04 15:04
Lada dzien witamy giga wzrosty ~Hogol 19 2021-07-04 11:12
To jesteśmy ~sssmaczek 2 2021-07-04 00:55
Brak brastera ~Miro 7 2021-07-03 09:43
Hura mam więcej niż ~Bolek 3 2021-07-02 17:27
Kiedy odwieszo tom padake? ~Grek 3 2021-07-01 19:30
kilka słów ~RED 16 2021-07-01 12:45
To mamy jakieś info przerwa w WZA do 19.07.21 ~Alex100 4 2021-07-01 09:56
WZA ~Gospodarz51 6 2021-06-30 21:19
To już jest koniec, nie ma już nic ~ali 2 2021-06-30 19:50
pierwsze dni lipca po plus 30% ~dark 4 2021-06-30 09:02
Dziś ruszamy ~Hogol 6 2021-06-29 17:06
KURŁA !!!!!!! KIEDY TO SIĘ OTWORZY ??? ~wykres 5 2021-06-29 17:04
Po Red popisuje się cudzym nikoem? ~INV 2 2021-06-29 14:57
ile straciliście? ja 37 000 ~eo 6 2021-06-29 12:46
to są kpiny ~Inv 1 2021-06-28 14:08
To już nie są żarty. ~ZIBI 3 2021-06-28 13:31
KIEDY ODPAŁ!??!??! ~xxxx 1 2021-06-28 09:18
Puszczaja nerwy ynwestorom szeligowskiej perly? ~RED 11 2021-06-26 20:48
Kiedy odwieszą? ~CatVader 1 2021-06-26 18:17
znikł wątek, że brzuchio robi w wała czy mi się wydaje? ~pedr 8 2021-06-24 19:13
Wpisujcie kto ma inne zawieszone ~DaddyCool 8 2021-06-24 19:12
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.