Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jazda sie dopiero zaczyna. ~Bunio 1 2021-07-23 11:56
Dno uklepane teraz na 2. fixie będzie góra... i_am_the_stig 1 2021-07-23 11:32
Przeciez tu bedzie 30 zl za 1akcje ~Makler 11 2021-07-23 11:07
DWA NOTOWANIA!!! CZEKAM NA 0.50 TERAZ! ŚMIEĆ ODWIESZONY!!!!!! ~Rozsądny 1 2021-07-23 11:06
Kiedy to się skończy nowy porządek będzie ~Inwestor 3 2021-07-23 11:04
studenci w radzie uratują moje pieniądze ~Grzegorz 8 2021-07-23 00:05
"zachodzi istotna niepewność budząca wątpliwości...." ~JJ 2 2021-07-22 22:51
braster ~dlugi 1 2021-07-22 19:06
Klub Inwestora Braster ~pytamsie 2 2021-07-22 18:57
H. Ford wyprodukował około 16mln. modelu T ~PEWNIAK 1 2021-07-22 14:02
jest korekta raportu! espi ~papaMobile 4 2021-07-22 13:26
OPINIA poprawna - będzie jazda. ~KK 5 2021-07-22 12:03
Po raporcie możliwe w poniedz. odwieszenie ? ~pytanie 4 2021-07-22 09:05
Raport poprawny będzie super ~Roman 7 2021-07-22 00:12
stado baranów ~grubesumy 1 2021-07-21 23:42
Co w zyciu wazne? Przekrety, wielki brzuch i was na przedzie! ~RED 7 2021-07-21 23:23
InterFin SpraFin Braster Rzetelny Jasny Obraz Prawidłowy Zgodny z Prawem ~eo 2 2021-07-21 22:53
Serio kiedy przewidujecie odwieszenie ???? ~serio 4 2021-07-21 16:09
Jak robi byznesy Pan Brzucho aka Pan Was ~Inv 14 2021-07-21 15:52
Dostaliście list od prezesa ~Aliakcza 18 2021-07-21 15:48
zysk ~zenek 1 2021-07-21 15:03
Jutro odwieszą i jazda na 2 zł hehe ~VR 2 2021-07-21 14:47
Jeśli zarządzający.... ~sssmaczek 1 2021-07-20 20:50
No panowie jestem zawiedziony i opadnięty ~Maniek 2 2021-07-20 16:04
Kto się kontaktował z prezesem, wie jak będzie ~Hogol 4 2021-07-20 12:30
RED nie dostał listu przy 1 akcji ~dark 1 2021-07-20 06:09
Dzisiaj walne? ~Pytanie 4 2021-07-19 23:06
Kiedy to odwieszą ile razy mam się szykować na ~Inwestor 1 2021-07-19 16:10
Po odwieszeniu przewiduje 22 lipca będą mega wzrosty ~Kratochwil 9 2021-07-19 15:44
Braster Brasterek Brastunio ~Radul 4 2021-07-17 14:37
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.