|
Sternik pojechał na urlop i obrót stanął
|
~mako
|
5
|
2019-08-21 18:54
|
|
moglyby pazury poodpadac
|
~gr
|
2
|
2019-08-19 07:11
|
| Dziewięć rekomendacji dla banków z GPW. Tylko jedna brzmi "kupuj" |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 12:46 |
|
14.08.19
|
~Jalla
|
17
|
2019-08-15 22:54
|
|
Ja tam sobie policzylem, ze za 10 lat BOS bedzie po 50zl.
|
~Olo
|
3
|
2019-08-14 16:00
|
|
To pierwszy spolonizowany przez PiS bank
|
~wnuk
|
1
|
2019-08-14 13:12
|
|
kazdy widzi co sie dzieje
|
~grabos
|
8
|
2019-08-14 12:15
|
|
Stu sesyjna wynosi 27,28zł na tygodniu. 49,60zł na miesiącu
|
~akcjonariusz
|
79
|
2019-08-13 22:17
|
|
CESARZ?!
|
~gr
|
12
|
2019-08-13 20:35
|
|
tu powinno byc 15 zl na teraz
|
~krzysnydyktatorgield
|
11
|
2019-08-13 20:28
|
|
i ile bank to PADLINA :-) nawet systmu nie potrafią wdrożyć :-)
|
~xxx
|
3
|
2019-08-13 18:22
|
|
pytanie? JSW 2?
|
~drex
|
8
|
2019-08-13 16:26
|
|
Czas na widły górne
|
~Dominik
|
3
|
2019-08-13 16:19
|
|
Na pohybel xxx i innym .....
|
~mako
|
4
|
2019-08-13 16:14
|
|
to jest jeszcze dobre, pewnie zaraz beda wyciagac CHF :)
|
~bos
|
2
|
2019-08-13 15:16
|
|
tendencja do porpawy
|
~bos
|
6
|
2019-08-13 13:49
|
|
Poważne wzrosty będą ale bliżej 13 października!?
|
~mako
|
1
|
2019-08-13 10:15
|
|
Niektórzy już znają wyniki
|
~Gbaka
|
29
|
2019-08-13 06:53
|
|
znowu 7?
|
~abc
|
20
|
2019-08-09 15:11
|
|
a co jeśli ten Cacek obejmie w Sfinksie?
|
~JohnDeere
|
4
|
2019-08-08 15:58
|
|
Witam
|
~Leśny_Dziad
|
3
|
2019-08-08 15:57
|
|
kredyty 100% r/r
|
~gr
|
3
|
2019-08-08 08:08
|
|
A teraz na powazke
|
~Hm
|
8
|
2019-08-05 11:06
|
|
sfinks pogrzebie Bosia
|
~kk
|
12
|
2019-08-01 08:08
|
|
Sfinks-INFO,a zaangażowanie BOŚ ponad 133mln !
|
~docent
|
44
|
2019-07-31 14:00
|
|
mam pytanie
|
~karol
|
16
|
2019-07-31 11:34
|
|
do licha
|
~gr
|
3
|
2019-07-31 07:25
|
|
BANKRUT ?
|
~xxx
|
51
|
2019-07-30 18:25
|
|
Potężny optymizm na wątku
|
~Remediusz
|
2
|
2019-07-30 14:47
|
|
ESKIMOS SA (1/7) Brak spłaty kredytu w banku BOŚ BANK S.A.
|
~citizen04
|
11
|
2019-07-29 16:09
|
|
Zabawa funduszy w najlepsze !! po 20 gr góra dół ..he he
|
~OFE_nadaje
|
2
|
2019-07-29 13:20
|