Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sternik pojechał na urlop i obrót stanął ~mako 5 2019-08-21 18:54
moglyby pazury poodpadac ~gr 2 2019-08-19 07:11
Dziewięć rekomendacji dla banków z GPW. Tylko jedna brzmi "kupuj" Puls Biznesu 1 2026-06-24 12:46
14.08.19 ~Jalla 17 2019-08-15 22:54
Ja tam sobie policzylem, ze za 10 lat BOS bedzie po 50zl. ~Olo 3 2019-08-14 16:00
To pierwszy spolonizowany przez PiS bank ~wnuk 1 2019-08-14 13:12
kazdy widzi co sie dzieje ~grabos 8 2019-08-14 12:15
Stu sesyjna wynosi 27,28zł na tygodniu. 49,60zł na miesiącu ~akcjonariusz 79 2019-08-13 22:17
CESARZ?! ~gr 12 2019-08-13 20:35
tu powinno byc 15 zl na teraz ~krzysnydyktatorgield 11 2019-08-13 20:28
i ile bank to PADLINA :-) nawet systmu nie potrafią wdrożyć :-) ~xxx 3 2019-08-13 18:22
pytanie? JSW 2? ~drex 8 2019-08-13 16:26
Czas na widły górne ~Dominik 3 2019-08-13 16:19
Na pohybel xxx i innym ..... ~mako 4 2019-08-13 16:14
to jest jeszcze dobre, pewnie zaraz beda wyciagac CHF :) ~bos 2 2019-08-13 15:16
tendencja do porpawy ~bos 6 2019-08-13 13:49
Poważne wzrosty będą ale bliżej 13 października!? ~mako 1 2019-08-13 10:15
Niektórzy już znają wyniki ~Gbaka 29 2019-08-13 06:53
znowu 7? ~abc 20 2019-08-09 15:11
a co jeśli ten Cacek obejmie w Sfinksie? ~JohnDeere 4 2019-08-08 15:58
Witam ~Leśny_Dziad 3 2019-08-08 15:57
kredyty 100% r/r ~gr 3 2019-08-08 08:08
A teraz na powazke ~Hm 8 2019-08-05 11:06
sfinks pogrzebie Bosia ~kk 12 2019-08-01 08:08
Sfinks-INFO,a zaangażowanie BOŚ ponad 133mln ! ~docent 44 2019-07-31 14:00
mam pytanie ~karol 16 2019-07-31 11:34
do licha ~gr 3 2019-07-31 07:25
BANKRUT ? ~xxx 51 2019-07-30 18:25
Potężny optymizm na wątku ~Remediusz 2 2019-07-30 14:47
ESKIMOS SA (1/7) Brak spłaty kredytu w banku BOŚ BANK S.A. ~citizen04 11 2019-07-29 16:09
Zabawa funduszy w najlepsze !! po 20 gr góra dół ..he he ~OFE_nadaje 2 2019-07-29 13:20
[x]
BOS -0,20% 9,91 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.