Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Słowo szefa firmy ~Leszcz 8 2011-07-15 16:32
TU WSZYSTKO OPIERA SIE NA FAŁSZU OD LAT! ~FQ 5 2011-07-15 15:09
zainwestowaliśmy w ryzykowną spółkę, więc o co chodzi panikarze??? ~max 4 2011-07-15 14:47
Zagadka pt. ADVADIS? ~asior 6 2011-07-15 09:49
tarcza podatkowa ~Dziki 1 2011-07-14 21:30
Spółki giełdowe mają dziwnych prezesów ~malkontent 5 2011-07-14 20:03
Don't panic ~inwestor 3 2011-07-14 19:32
Oczekiwania ~pinokio 4 2011-07-14 19:22
SESJA ZAKONCZONA Z PRZYTUPEM ~FQ 2 2011-07-14 17:55
miszcz ~Dziki 2 2011-07-14 17:52
NIE MYLIC TEGO CZEGOS ZE SPOLKĄ!!!! ~FQ 3 2011-07-14 17:25
Kto chce toto za grosz? ~Kapucha 2 2011-07-14 15:24
spólka śpi przy dnie ~Dziki 5 2011-07-14 15:05
WIDZE ZE SPOLKA NADAL BRYLUJE NA GPW ~FQ 1 2011-07-13 16:19
Obligacje - czy ktoś coś wie? ~kot 2 2011-07-13 13:33
To jest najzwyklejsza dystrybucja akcji w cenie 0,15 pln coś wiedzą??? ~pap 4 2011-07-13 10:22
PRUBA WIARYGODNOŚCI dla co niektórych gości ~Inwestor 4 2011-07-13 09:03
POWINNI WYWALIC TEN WYNALAZEK Z GIELDY!!!!!!!!!! ~FQ 2 2011-07-12 18:11
Czy giełda, to tylko spadki? ~Nowy inwestor 9 2011-07-12 17:09
50 groszy już niebawem ~hurt-detal 5 2011-07-12 09:15
Żeby zamiast 6% urosło 6gr to bym się cieszył! ~asior 5 2011-07-11 23:44
Advadis w tygodniku Uważam Rze ~rttr 7 2011-07-11 19:36
Ile jeszcze ta spółka będzie gnębić swych inwestorów? ~asior 5 2011-07-11 14:21
Jestem muzykanetm konszabelantem ~hurt-detal 1 2011-07-10 10:00
12 groszy tylko nie placzcie prosze... ~hurt-detal 2 2011-07-09 10:25
czy znacie bardziej szmatławą spolke niz advadis? ~hurt-detal 5 2011-07-08 18:16
A co z obligacjami? ~kot 4 2011-07-08 14:20
Krokodyle łzy hurt-detala ~ax 1 2011-07-08 10:43
jaka spolka takie forum...proponuje dostosowac sie poziomem! ~hurt-detal 4 2011-07-07 23:03
Teraz juz bede sie powstrzymywal ~hurt-detal 2 2011-07-07 22:23
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.