|
Słowo szefa firmy
|
~Leszcz
|
8
|
2011-07-15 16:32
|
|
TU WSZYSTKO OPIERA SIE NA FAŁSZU OD LAT!
|
~FQ
|
5
|
2011-07-15 15:09
|
|
zainwestowaliśmy w ryzykowną spółkę, więc o co chodzi panikarze???
|
~max
|
4
|
2011-07-15 14:47
|
|
Zagadka pt. ADVADIS?
|
~asior
|
6
|
2011-07-15 09:49
|
|
tarcza podatkowa
|
~Dziki
|
1
|
2011-07-14 21:30
|
|
Spółki giełdowe mają dziwnych prezesów
|
~malkontent
|
5
|
2011-07-14 20:03
|
|
Don't panic
|
~inwestor
|
3
|
2011-07-14 19:32
|
|
Oczekiwania
|
~pinokio
|
4
|
2011-07-14 19:22
|
|
SESJA ZAKONCZONA Z PRZYTUPEM
|
~FQ
|
2
|
2011-07-14 17:55
|
|
miszcz
|
~Dziki
|
2
|
2011-07-14 17:52
|
|
NIE MYLIC TEGO CZEGOS ZE SPOLKĄ!!!!
|
~FQ
|
3
|
2011-07-14 17:25
|
|
Kto chce toto za grosz?
|
~Kapucha
|
2
|
2011-07-14 15:24
|
|
spólka śpi przy dnie
|
~Dziki
|
5
|
2011-07-14 15:05
|
|
WIDZE ZE SPOLKA NADAL BRYLUJE NA GPW
|
~FQ
|
1
|
2011-07-13 16:19
|
|
Obligacje - czy ktoś coś wie?
|
~kot
|
2
|
2011-07-13 13:33
|
|
To jest najzwyklejsza dystrybucja akcji w cenie 0,15 pln coś wiedzą???
|
~pap
|
4
|
2011-07-13 10:22
|
|
PRUBA WIARYGODNOŚCI dla co niektórych gości
|
~Inwestor
|
4
|
2011-07-13 09:03
|
|
POWINNI WYWALIC TEN WYNALAZEK Z GIELDY!!!!!!!!!!
|
~FQ
|
2
|
2011-07-12 18:11
|
|
Czy giełda, to tylko spadki?
|
~Nowy inwestor
|
9
|
2011-07-12 17:09
|
|
50 groszy już niebawem
|
~hurt-detal
|
5
|
2011-07-12 09:15
|
|
Żeby zamiast 6% urosło 6gr to bym się cieszył!
|
~asior
|
5
|
2011-07-11 23:44
|
|
Advadis w tygodniku Uważam Rze
|
~rttr
|
7
|
2011-07-11 19:36
|
|
Ile jeszcze ta spółka będzie gnębić swych inwestorów?
|
~asior
|
5
|
2011-07-11 14:21
|
|
Jestem muzykanetm konszabelantem
|
~hurt-detal
|
1
|
2011-07-10 10:00
|
|
12 groszy tylko nie placzcie prosze...
|
~hurt-detal
|
2
|
2011-07-09 10:25
|
|
czy znacie bardziej szmatławą spolke niz advadis?
|
~hurt-detal
|
5
|
2011-07-08 18:16
|
|
A co z obligacjami?
|
~kot
|
4
|
2011-07-08 14:20
|
|
Krokodyle łzy hurt-detala
|
~ax
|
1
|
2011-07-08 10:43
|
|
jaka spolka takie forum...proponuje dostosowac sie poziomem!
|
~hurt-detal
|
4
|
2011-07-07 23:03
|
|
Teraz juz bede sie powstrzymywal
|
~hurt-detal
|
2
|
2011-07-07 22:23
|