Przy starcie jaką zanotowała ta "spółka" w ostatnich latach (ponad 100 mio) "to coś" daje ponad 20 mio tarczy podatkowej.
Myslę, że to jest firma do przejecia przez dużego gracza, z pokaźnymi zyskami.....tylko co my drobni z tego będziemy mieli?
Co ten pinokio, hochsztapler kombinuje?????