Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
tez dzisiejszy wzrost +6 to rozumiem ze dla zmylenia przeciwnika... ~hurt-detal 1 2011-07-20 21:02
Klasyczne zanizanie przed odpalem ~Technik 3 2011-07-20 14:05
OD SAMEGO GAPIENIA SIE KURS NIE UROSNIE? ~FQ 3 2011-07-20 10:46
mysle ze nadszedl juz czas na 13 groszy ~hurt-detal 1 2011-07-20 08:52
wkrótce będzie ciekawie ~gnusiek 5 2011-07-19 21:42
Prokurator ~Były 9 2011-07-19 21:38
powiewa mi i zwisa ze jestescie wiezniami advadisa... ~hurt-detal 5 2011-07-19 21:33
ads od lat gra pierwsze skrzypce w klasyfikacji smieciuchów!!! ~hurt-detal 4 2011-07-19 19:55
Inwestorzy! ~pedro 4 2011-07-18 21:44
pamietacie jak pisalem ze CHF bedzie po tyle co EURO czyli po 4zl? ~hurt-detal 3 2011-07-18 21:41
wymyslilem co zrobic zeby spolka byla w koncu rentowna... ~hurt-detal 1 2011-07-18 20:26
jestem tego pewien ze spadnie na 1/3 wk czyli ok 25gr!!!!! ~hurt-detal 2 2011-07-18 20:03
TRZYMAJCIE SIE TEGO ZE WIARA CZYNI CUDA ~FQ 1 2011-07-18 16:12
sukces zbieraczy surowców ~Icek 1 2011-07-18 15:25
Ja umiem tylko.... kłamać!!!! ~Długi nos 2 2011-07-18 14:54
ODEAZWA DO SZEFA BAIZLU ~Inwestor 2 2011-07-18 10:29
tu kazdy kolejny dzien jest niczym "Moda na sukces" ~hurt-detal 1 2011-07-17 22:39
zdradzic wam tajemnice co sie dzieje w advadisie...? ~hurt-detal 5 2011-07-17 22:20
3600dni spadkow to wg was duzo czy malo? ~hurt-detal 2 2011-07-17 20:56
advadis ~maria 3 2011-07-17 20:54
ubrany leszcz kontra goła Halinka? ~hurt-detal 16 2011-07-17 19:25
JESLI LUBICIE BYC DOJENI ZAKUPCIE SOBIE AKCJE TEGO CZEGOS ~FQ 2 2011-07-17 15:28
adv ~maria 2 2011-07-16 20:16
ADV ~FFF 1 2011-07-16 14:39
ADS, jakiś czas temu był po 2 zł, a wkrótce podzieli los Swarzędza ~ender 2 2011-07-16 14:22
dlaczego w dalszym ciagu nikt nie tyka nieboszczyka? choc dzis 7%!!! ~hurt-detal 6 2011-07-16 14:21
Advadis kupowany przez DIA ? ~plo 9 2011-07-16 11:15
czy juz mi wierzycie ze bedzie te obiecane 0,09gr? ~hurt-detal 3 2011-07-15 21:59
kupujac akcje perelki dajecie nura do szamba... ~hurt-detal 2 2011-07-15 21:59
27.07 NWZA w sprawie NE po 0.23 ~inwestor 15 2011-07-15 17:21
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.