Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przepraszam ~hurt-detal 2 2011-07-07 22:06
komentujemy i typujemy cenę ads po dokapitalizowaniu ~xxx 10 2011-07-07 20:45
Marian Paździoch ~hurt-detal 8 2011-07-07 19:40
czekam na kupnie po 15gr ~zyga 4 2011-07-07 17:45
Czy znalezli sie chetni na obligacje? ~kot 4 2011-07-07 17:18
czemu nikt nie sprzedaje ~zyga 3 2011-07-07 12:15
kto tu handluje? ~abc 8 2011-07-07 09:55
ŻENADA ŚWITY ~Pracownik 1 2011-07-06 18:31
skup czy dystrybucja ~Dziki 3 2011-07-06 18:29
Klub Upadlaka ~Leszcz 4 2011-07-06 13:48
adv ~maria 3 2011-07-06 13:34
tani zakup- szansa na teraz ~Realista 3 2011-07-06 12:58
Bedzie dobrze a nawet lepiej niz dobrze ~Technik 4 2011-07-06 10:59
Don't panic ~inwestor 4 2011-07-06 10:49
===>każdy wpis - skrzynka piwa gratis (Z DOSTAWĄ DO DOMU) ===> ~fotka 2 2011-07-05 23:41
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 63 2011-07-05 23:13
POROZUMIENIE AKCJONARIUSZY MNIEJSZOŚCIOWYCH ADVADIS? ~o co kaman? 2 2011-07-05 20:34
SIEDZIBA ADVADIS ~targeo 1 2011-07-05 17:16
padaka ~ggggg 7 2011-07-05 13:54
Człowiek który zatrzymał Anglie nazwał by rzeczy po imeniu! ~asior 5 2011-07-05 10:33
walne i treść projektów uchwał ~inwestorex 8 2011-07-04 21:37
cenowy hit ~ads 5 2011-07-04 21:25
Przepraszam za swa indolencję ~hurt-detal 6 2011-07-04 21:23
owner -10% ~bywalec browarów 8 2011-07-04 17:44
Ktoś ma inwestorów w "głębokim poważaniu"!!! ~Arogant 1 2011-07-04 14:05
Dobry moment do zajecia pozycji ~Grubas 4 2011-07-04 13:01
A OSTATNICH GRYZĄ PSY ~inwestor 1 2011-07-04 11:30
co jest grane? ~xxx 3 2011-07-04 11:24
ja naprawde nie chcialem ~hurt-detal 1 2011-07-03 23:17
zeby roslo to ktos musi jeszcze te miliony zbierac? i zbierze... ~hurt-detal 1 2011-07-03 22:56
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.