| Przepraszam | ~hurt-detal | 2 | 2011-07-07 22:06 |
| komentujemy i typujemy cenę ads po dokapitalizowaniu | ~xxx | 10 | 2011-07-07 20:45 |
| Marian Paździoch | ~hurt-detal | 8 | 2011-07-07 19:40 |
| czekam na kupnie po 15gr | ~zyga | 4 | 2011-07-07 17:45 |
| Czy znalezli sie chetni na obligacje? | ~kot | 4 | 2011-07-07 17:18 |
| czemu nikt nie sprzedaje | ~zyga | 3 | 2011-07-07 12:15 |
| kto tu handluje? | ~abc | 8 | 2011-07-07 09:55 |
| ŻENADA ŚWITY | ~Pracownik | 1 | 2011-07-06 18:31 |
| skup czy dystrybucja | ~Dziki | 3 | 2011-07-06 18:29 |
| Klub Upadlaka | ~Leszcz | 4 | 2011-07-06 13:48 |
| adv | ~maria | 3 | 2011-07-06 13:34 |
| tani zakup- szansa na teraz | ~Realista | 3 | 2011-07-06 12:58 |
| Bedzie dobrze a nawet lepiej niz dobrze | ~Technik | 4 | 2011-07-06 10:59 |
| Don't panic | ~inwestor | 4 | 2011-07-06 10:49 |
| ===>każdy wpis - skrzynka piwa gratis (Z DOSTAWĄ DO DOMU) ===> | ~fotka | 2 | 2011-07-05 23:41 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 63 | 2011-07-05 23:13 |
| POROZUMIENIE AKCJONARIUSZY MNIEJSZOŚCIOWYCH ADVADIS? | ~o co kaman? | 2 | 2011-07-05 20:34 |
| SIEDZIBA ADVADIS | ~targeo | 1 | 2011-07-05 17:16 |
| padaka | ~ggggg | 7 | 2011-07-05 13:54 |
| Człowiek który zatrzymał Anglie nazwał by rzeczy po imeniu! | ~asior | 5 | 2011-07-05 10:33 |
| walne i treść projektów uchwał | ~inwestorex | 8 | 2011-07-04 21:37 |
| cenowy hit | ~ads | 5 | 2011-07-04 21:25 |
| Przepraszam za swa indolencję | ~hurt-detal | 6 | 2011-07-04 21:23 |
| owner -10% | ~bywalec browarów | 8 | 2011-07-04 17:44 |
| Ktoś ma inwestorów w "głębokim poważaniu"!!! | ~Arogant | 1 | 2011-07-04 14:05 |
| Dobry moment do zajecia pozycji | ~Grubas | 4 | 2011-07-04 13:01 |
| A OSTATNICH GRYZĄ PSY | ~inwestor | 1 | 2011-07-04 11:30 |
| co jest grane? | ~xxx | 3 | 2011-07-04 11:24 |
| ja naprawde nie chcialem | ~hurt-detal | 1 | 2011-07-03 23:17 |
| zeby roslo to ktos musi jeszcze te miliony zbierac? i zbierze... | ~hurt-detal | 1 | 2011-07-03 22:56 |